Recenze Betfair

Tato stránka obsahuje názory a recenze na online sázkovou kancelář Betfair. Zanechte prosím zpětnou vazbu – pomůže to ostatním sázejícím učinit správné rozhodnutí. Vážíme si veškeré zpětné vazby, kterou sázkaři zanechají na našich stránkách, a v žádném případě ji nemažeme, s výjimkou spamu nebo případů, kdy je zpětná vazba pro ostatní sázkaře bezcenná.

Silné stránky:
Občasná sázka zdarma 5 lei na sázkovou kancelář.
Body slabé :
Výběry v roce 2021, které jsou zpracovány mezi 2 a 5 dny? Dny, ne hodiny! Vážně? Na výběr jsem čekal 2 dny, abych počkal, až ho zruším a všechny peníze mi lezou na nervy. Her je přehnaně málo a na kolosální minimální sázky (většina). Megaways hry BTG a Pragmatic úplně chybí jako ty od EGT. Sekce sportovních sázek je naprostý chaos. Nemají PSF, nemají kombinace NEBO NEBO atd. Je zaprášený ve všech směrech, včetně neoptimalizovaných her, které zahlcují váš notebook, jako by se sada Adobe zavřela sama od sebe. Vrátíme-li se k otázce výběrů, Betfair tvrdí, že vklady/výběry probíhají v uzavřené vnitřní smyčce, takže pokud chcete vybrat více, než jste vložili, je velká šance, že transakce bude zpracována, když a pokud na to budou mít chuť. nejdou s tebou dobře. V žádném případě nedoporučuji matce být neaktivní.
Silné stránky:
Vyšší kurzy na „výměnu“, protože hrajete proti jiným hráčům, ne proti bookmakerovi. Je to dobré řešení pro herní systém „single game“
Slabé stránky:
Můžete se probudit bez peněz na účtu, protože ruší sázky, kdy chtějí a bez upozornění (stalo se mi to). Z mého účtu mi strhli 1000 eur, protože jsem tuto částku vsadil na zápas, během zápasu jsem dal "Cash Out" a oni mi to vložili na účet, ale po 3 hodinách!!! stáhli to, motivovali mě, že po min 50 byly technické problémy s příslušným zápasem a zrušili všechny sázky podané po této minutě (včetně mého cash outu)!!!!Systém "Pojištění" na sport vám dává možnost prohraného zápasu na tiketu snižuje možnou výhru, ale pokud zápas prohrajete, podíl na prohraném zápase se nesnižuje, ale nabízí vám vloženou částku!!!Nesídlí v Česká republika, ale pouze Call Centrum, kde nemohu „Pokud máte problém. Na Maltě musíte chatovat, pokud máte čas a nervy!Samozřejmě nedoporučuji!!!
Silné stránky:
podle mého názoru nejlepší sázková stránka (burza) ... hraju s nimi od doby, kdy nebyly žádné problémy s licencemi ... nikdy, když jsem odešel do důchodu, nehrál jsem nenarazí na žádné problémy ... při check-inu po mě chtěli jen občanský průkaz (ani si to nepamatuji) ve skrill si večer vyberete a druhý den do 12 hodin peníze .... provize klesá, zatímco s nimi hrajete .podle mě nejlepší stránka....nikdo mě nenutil napsat toto je jen moje zkušenost s nimi.
Silné stránky:
Kombinované sázky v jednom zápase a výměně ...
Slabé stránky:
Kombinované sázky mohu hrát pouze nezadaní ...
Silné stránky:
Ahoj1 Rozhodl jsem se opravit dva chybné výroky uživatele „don“. Říká, že aplikace jako geekstoy, betangel na betfair.ro nefungují. Naprosto falešné, fungují velmi dobře a to od doby, co získal licenci na betfair. Rumunsko v zemi musí být vybráno. Řekl také, že na trzích je dostupná pouze likvidita v Česká republika, což je naprosto chybné tvrzení. To, co vidíme na betfair.com, je také na betfair.ro. Změnilo se pouze pole, to je vše Závěr - Mezi betfair.ro a betfair NENÍ ŽÁDNÝ rozdíl. com k softwaru pro likviditu a obchodování. Betfair burzu považuji za důležitý krok v kariéře sázkaře. Jakmile se naučíte obchodovat na burze, uvidíte sázky z jiné perspektivy a máte také 6,5% provizi. Viděl jsem, že je umístěn na recenzním webu, nevýhodou je, že nemá živé video. Má živé video, ale musíte kliknout na ikonu videa na Sportbooku, když vstupujete do zápasu / dostihu nebo vstoupíte na jejich video stránky - https://livevideo.betfair.ro/. Nejprve musíte být přihlášeni ke svému betfair účtu. Úspěch!
Puncte slabe:
Cotele pe Betfair Sportbook nu sunt la fel de mari ca pe Betfair Exchange, dar pe exchange ai si comision 6.5%. Am vazut ca este pus la review site, la minusuri ca nu are live video. Are live video dar trebuie pe Sportbook sa apesi pe iconita de video cand intri pe un meci/ cursa de cai sau intri pe site-ul lor de video - https://livevideo.betfair.ro/. Trebuie sa fii intai logat in contul de betfair. Succces!
Silné stránky:
vzhledem k tomu, že Pinnacle u nás nemá autorizaci pro některé JEDNODUCHÉ sázky výměnou, jsou zajímavé kurzy
Slabé stránky: || 571 == = 1 - Všiml jsem si, že už nějakou dobu jsou kurzy mnoha sázkových kanceláří od nás lepší než u betfair ne celkem, ale to také závisí na zápasech atd. 2 - Kurzy Sportback nebo sázení proti domu (ne výměna) jsou směšné, opravdu nechápu, jak s nimi mohl někdo sázet, když ve Stanley, Fortune atd. vyděláte více se stejnými předpověďmi 3 - Být sázkovou kanceláří, která je pro sázení na burze, neexistují žádné obchodní programy přizpůsobené pro betfair.ro a zde odkazuji na betangel, geekstoy atd., takže se nenechte zmást, ale je to od začátku handicap pro ty, kteří sázejí pomocí genderových programů . Zde je malé vysvětlení, betangel a geekstoy jsou proveditelné pouze s likviditou Rumunska, což je nevýhoda.
1 - Am observat ca de ceva timp cotele multor case de pariuri de la noi sunt mai bune decat la betfair nu in totatilate dar asta depinde si de meciuri etc 2 - Cotele sportback sau parierea contra casei (nu exchange) sunt derizorii, chiar nu vad cum ar putea paria cineva cu ei cand la Stanley, fortuna etc se castiga mai mult cu acealeasi pronosticuri 3 - Fiind o casa de pariuri care este pentru pariuri exchange nu exista programe ptr a face trading adaptate la betfair.ro iar aici fac referire la betangel, geekstoy etc asa ca sa nu va faceti iluzii dar e din start un handicap fata de cei care pariaza folosind programe de genu. Aici fac o mica precizare, betangel si geekstoy sunt practicabile doar cu liquiditatiile din romania ceea ce un dezavantaj.
Silné stránky:
super vysoce doporučeno :) opravdu mají nejvyšší kurzy v anglickém šampionátu
Silné stránky:
Velmi užitečná možnost okraje acca. Vyplácení peněz je velmi pohodlné, pravděpodobně nejpohodlnější.
Silné stránky:
Bookmaker s velmi dobrou mezinárodní pověstí. Mají velmi dobré kurzy zejména na sázkařské burze, i když nesmíme zapomenout na 5% poplatek při podání každé sázky na sázkařské burze. Kurzy v sekci sázkových kanceláří jsou průměrné.
Slabé stránky:
Nedostatek přímých přenosů. Nabídka live sázení není nejlepší.
Silné stránky:
Jedna z nejlepších sázkových kanceláří na světě. Nejlepší kurzy ve fotbale. Škoda, že opustili ruský trh.
Nejvyšší body:
Nejlepší kurzy na nejvyšší fotbalové ligy světa,
Nízké body:
velmi nízké varianty sázek.