Tato stránka obsahuje recenze a recenze online bookmakera Pokerstars Sports (Betstars). Zanechte prosím zpětnou vazbu – pomůže to ostatním sázejícím učinit správné rozhodnutí. Vážíme si veškeré zpětné vazby, kterou sázkaři zanechají na našem webu, a v žádném případě ji nemažeme, s výjimkou spamu nebo případů, kdy je zpětná vazba pro ostatní sázkaře bezcenná.

Recenze Pokerstars Sports (Betstars)

Aceasta pagina contine pareri si recenzii despre casa de pariuri online Pokerstars Sports (Betstars). Te rugam sa lasi si tu un feedback - astfel vei ajuta alti pariori sa ia o decizie corecta. Apreciem toate feedback-urile pe care pariorii le lasa pe site-ul nostru si nu le stergem in niciun caz, cu exceptia spam-ului, sau atunci cand feedback-ul nu prezinta nicio valoare pentru alti pariori.

Silné stránky:
peníze přijdou rychle při výběru karty
Slabé stránky: | || 469
Nu sunt seriosi, pariuri castigatoare le declara necastigatoare de foarte multe ori, iar cand ii contactezi, nu iti raspund cu saptamanile. nu au telefon de contact, nici live chat, evident o modalitate sa te demoralizeze in cazul unei reclamatii. sugerez celor care au probleme cu ei sa depuna plangerile direct la Oficiul national pentru jocuri de noroc online. Pe departe cei mai neseriosi de pe piata😧
Silné stránky:
Tato zpětná vazba byla přenesena administrátorem ze sekce Stížnosti. Uživatel nezmínil žádné pozitivní aspekty
Slabé stránky:
Vsadil jsem na první zápas v konfrontaci mezi EG a OG (bo3) na vítězství prvních. Vyhráli, ale betstars dali prohrávající sázku Zmíním se, že to není jediný problém, který jsem s nimi postupem času měl, a nejvíce frustrující je, že vám nikdo neodpovídá z podpory (anglicky, rumunsky).