Názory Favbet

Tato stránka obsahuje zpětnou vazbu sázejících na online sázkovou kancelář Favbet. Zanechte prosím zpětnou vazbu – pomůže to ostatním sázejícím učinit správné rozhodnutí. Vážíme si veškeré zpětné vazby, kterou sázkaři zanechají na našem webu, a v žádném případě ji nemažeme, s výjimkou spamu nebo případů, kdy je zpětná vazba pro ostatní sázkaře bezcenná.

Silné stránky:
Velmi dobrý dům. Super ok kurzy, speciální jmechere zejména ty s kartami a rohy. Na závěr dobrá sázková kancelář, kde najdete všechny zápasy se super dobrými kurzy, snadnou a rychlou platformou
Silné stránky:
Platforma je v pořádku, statistiky jsou bombou v zápase a během zápasu jsou tou špatnou bombou, kurzy jsou velmi dobré, nabídka je velmi dobrá ... mnohokrát jsem našel naživo zápasy, které jiné domy nenabízely. Dobrý dům, kde stojí za to hrát
Silné stránky:
Mají stránky, které vypadají velmi dobře, v nabídce je mnoho zápasů, velmi dobré kurzy. Co se mi ale velmi líbilo a zůstal jsem u nich, je fakt, že výběr byl extrémně rychlý ... dnes jsem vybral a zítra jsem měl peníze na účtu. Jen tak dál!!
Silné stránky:
Velmi dobrá šance. diverzifikovaná nabídka sázení + mnoho speciálních nabídek, které u jiného domu nenajdete.
Silné stránky:
nicJe to sázková kancelář, kterou lze jen stěží nazvat
Slabé stránky:
Nepříjemná zkušenost s touto sázkovou kanceláří. Špatná komunikace. Od srpna 2020 jsem měl trvale vyloučený účet u auta a v prosinci mi poslali propagační e-maily v rozporu s Hg 111. Jejich vysvětlení, lidská chyba. Z čeho usuzuji, že maily posílají ručně, jinak si nedovedu vysvětlit, co to znamená. Konečně s nimi nemůžete mluvit, nebo alespoň já jsem si neměl s kým promluvit. Podívejme se nyní, jaká opatření státní orgány přijímají.