Recenze Get's Bet

Tato stránka obsahuje názory a recenze na online sázkovou kancelář Get's Bet. Zanechte prosím zpětnou vazbu – pomůže to ostatním sázejícím učinit správné rozhodnutí. Vážíme si veškeré zpětné vazby, kterou sázkaři zanechají na našich stránkách, a v žádném případě ji nemažeme, s výjimkou spamu nebo případů, kdy je zpětná vazba pro ostatní sázkaře bezcenná.

Silné stránky:
Nemají nic dobrého..stránka, kterou říkáte, je stejná jako Unibet || | 473
Puncte slabe:
Jsou zaprášené, ztěžují platby, web se žalostně pohybuje, bonusy zelí. Tento dům nedoporučuji
Puncte forte:
Nimic pozitiv doar toaca de legat nimic,cum leaga putin cum te scoate dupa pagina si dupa doar toaca se vede clar cum le trage sa nu lege nimic
Puncte slabe:
Velmi špatné ... už pár měsíců mají problémy se stránkou a místo aby to hůř opravovali, tak to rozbili, prostě to berou a krást vaši tvář!
Silné stránky:
Dobré na tom je, že jsem opustil toto kasino, které se specializuje na „pojídání“ peněz.
Slabé stránky: || | 515
Am bagat circa 2000 de lei, din care nici macar odata nu am avut un castig de 100x. Pot sa te joci cat vrei, ca e ca si cum ai arunca banii pe geam. Nici nu se compara cu netbet sau betano sau stiu si eu mai ce. Va sfatuiesc sa va luati mai bine o bicicleta cu banii pe care doriti sa bagati in rahatul acesta. 
Silné stránky:
Měl bych si s nimi ještě pár let hrát - možná najdu něco pozitivního ...
Slabé stránky:
Cazinoul este zero barat. Rundele bonus sau gratuite sunt pur teoretice. Castiguri rare si mici. De evitat!
Silné stránky:
AM Přečti si včas jejich skryté podmínky
Slabé stránky:
V podstatě jejich 500 nebo tak uvítací nabídka 600 Rone, to je lež, .. Přečtěte si: '' Vezměte prosím na vědomí, že nebudete mít nárok na bonus 2-5 vkladů v případě, že jste provedli výběry, provedli vklady, aniž by zůstatek nedosáhl 0 , a také pokud máte probíhající sázky' Nazval bych to falešnou reklamou!
Silné stránky:
S důvěrou doporučuji, velmi zlepšili nabídku a mobilní aplikace je velmi dobrá, s výběry nejsou žádné problémy, peníze maximálně do 4 pracovních dnů dorazí na kartu, myslí to vážně a platí nám všechny daně, pořád je to dobré
Silné stránky:
K zatím ... nic špatného
Slabé stránky:
Ne