Názory Publicwin

Tato stránka obsahuje názory a recenze na online sázkovou kancelář Publicwin. Zanechte prosím zpětnou vazbu – pomůže to ostatním sázejícím učinit správné rozhodnutí. Vážíme si veškeré zpětné vazby, kterou sázkaři na našem webu zanechají, a v žádném případě ji nemažeme, s výjimkou spamu nebo případů, kdy je zpětná vazba pro ostatní sázkaře bezcenná.

Silné stránky:
Tato zpětná vazba byla přenesena administrátorem ze sekce Stížnosti. Uživatel nezmínil žádné pozitivní aspekty
Slabé stránky:
Po odehrání více než 25 000 Kčmi bylo nabídnuto 777 otočení zdarma za hru, která není platná! Požádal jsem o změnu tohoto bonusu po 10 pokusech mluvit s operátorem, bylo mi dáno pouze 100 otočení zdarma, takže 677 nebylo uděleno! A poté, co jsem provedl několik výběrů 25 000 Kč, 10 000 Kč, 15 000 Kč, mi po 24 hodinách napíšou, že moje banka nepřijímá peníze 😂😂 na změnu karty jsem trpěl tak jsem změnil kartu a stále to nefungovalo nedávejte hráči výhru, aby hrál všechny peníze! Jsou velmi frivolní! Když jsem poprvé vybral 90 000 Kča oni vložili peníze do tranší a po 2. tranši už banka neakceptovala, řekli to! Na obličeji jsou zloději. Mám všechny jejich zprávy a všechny transakce, které je nectí, odsoudím je! Neplatím jen proto, abych vás nechal čekat 24 hodin a poté, co čekáte, až to přijde, s tím důvodem, že peníze nelze převést! Vím, že je to banka ve Švýcarsku a platím více než 100 mincemi, banka přijímá jakýkoli druh online platby! Zloději zloději. Fotek mám desítky, něco takového není možné. Nectít jeho platbu! A nabídky, které zveřejňuje na webu
Silné stránky:
Nic, nic, nic, nic
Slabé stránky:
Katastrofa, žádná možnost výběru peněz, živá nabídka velmi slabá , ne live chat, nereaguji na e-maily, hrozné kasino, výhru vidíte jednou za 100 let, omlouvám se, že jsem se u nich zaregistroval a přišel o nějaké peníze.
Silné stránky:
Téměř nic, vše je žalostné od nabídky po aplikaci až po podmínky komunikace také při výhře kasina 4 vklady se zůstatek nenavýšil nad částku sázky jsou nízké
Slabé stránky:
Utečte jim, totální neprofesionalita
Silné stránky:
Odstoupení mi bylo poskytnuto v relativně krátké době
Slabé stránky:
Nedoporučuji tento dům sází. Původně jsem vložil zálohu 150 lei, poté jeden z 500, ve stejný den. Vsadil jsem a ve stejný den jsem dosáhl 2500, poté jsem byl omezen na 300 lei za sázku. Kromě toho, poté, co jsem byl omezen, se vsazení stalo skutečným vtipem, někdy vyžadovalo i 2-3 minuty čekání, během kterých se točil kruh a většinou se na konci objevila chyba. Hrál jsem také automaty, kde jsem ve stejný den dosáhl 8000 Kč. Provedl jsem několik výběrů, které jsem musel zrušit, protože nebyly potvrzeny. Provedl jsem však výběr 1000 lei a peníze jsem vzal v úvahu za méně než 48 hodin. Ale stejně to nedoporučuji.
Silné stránky:
Mám rád tenisové kurzy!