Názory Sportingbet

Tato stránka obsahuje názory a recenze na online sázkovou kancelář Sportingbet. Zanechte prosím zpětnou vazbu – pomůže to ostatním sázejícím učinit správné rozhodnutí. Vážíme si veškeré zpětné vazby, kterou sázkaři zanechají na našich stránkách, a v žádném případě ji nemažeme, s výjimkou spamu nebo případů, kdy je zpětná vazba pro ostatní sázkaře bezcenná.

Silné stránky:
Dobře, dobrý dům s dobrou nabídkou. Stojí za to si s tím hrát. Kurz je v pořádku, návrh je v pořádku
Silné stránky:
Není zde nic pozitivního ke zmínce.
Slabé stránky:
LuckyBox pouze pro marketing, získáte 2 bezplatná otočení neustále nebo sázka zdarma 4 lei, velmi zřídka cokoli jiného. Zneužívaně omezeno na 4,85 pro jednotlivou sázku, po vyhrané sázce s vyšším vkladem. Kurz nižší než zbytek rumunských online sázkových kanceláří.
Silné stránky:
Kurz babiček na baseball
Slabé stránky:
Omezení vkladu na hodnotu není povoleno
Silné stránky:
Tato zpětná vazba byla přenesena administrátorem ze sekce Stížnosti. Uživatel nezmínil žádné pozitivní aspekty
Slabé stránky:
Dne 16. 06. 2020 jsem s nimi na webu provedl vklad za 200 lei. Vsadil jsem a vyhrál jsem až 900 lei. Chtěl jsem vsadit na živé zápasy a na webu mi zbylo pouze 4,81 lei. Myslel jsem, že je to živé omezení. Později jsem zkusil vsadit na předpovědi pro nezahájené zápasy a limit 4,81 lei neexistuje. Dnes jsem s nimi znovu zkusil vsadit a opět jsem byl omezen na 4,81 lei. Kontaktoval jsem chatovací službu, kde mi bylo řečeno, že můj účet je bohužel omezen pro sázení a v takových situacích se důvod nesděluje, rozhodnutí je konečné. Bylo mi řečeno, že mohu stále hrát v jejich kasinu bez jakýchkoli omezení. V podstatě mě to nutí hrát v kasinu. Říkají, že se na ně vztahují předpisy, které jsme přijali. Nikde jsem v předpisech neviděl napsané, že mě agentura může kdykoliv donutit hrát své peníze pouze v určité sekci, respektive kasinu. Jen jsem chtěl, aby to ostatní věděli, než vloží své peníze na to, co sportingbet dělá!!!
Silné stránky:
Snadné sázení na mobilu. Stejný výběr peněz. Velmi pohodlná mobilní platforma. Možnost přístupu k prohlížeči i aplikaci (platforma Android)
Slabé stránky:
Zatím jsem neměl žádné problémy
Silné stránky:
Živé vysílání zápasů
Slabé stránky:
Pouze 7 dní od registrace, pokud provedete vklad, obdržíte bonus, pokud mě budete mít rádi po dalších 2 3 dnech, nedostanete nic!
Silné stránky:
Velmi dobré šance, bohatá nabídka. Atraktivní akce a bonusy. Uživatelsky přívětivé, snadno použitelné rozhraní, které se pohybuje poměrně rychle. Rychlé zpracování výběrů.
Silné stránky:
Pokaždé, když jsem snížil částku peněz, neměl jsem žádný problém a kolik jsem vybral, jsem dostal a to týdenní pojištění je velmi příznivé, takže jsem s tím velmi spokojen online sázková kancelář
Silné stránky:
Má vyšší kurzy než ostatní sázkové kanceláře. Profitujte z přímých přenosů. Poskytuje zákazníkům věrnostní program
Slabé stránky:
Pokerová platforma není k dispozici. Vklady prostřednictvím Skrill, Neteller a Paysafecard nemají nárok na uvítací bonus. Obtížné jízdní podmínky pro uvítací bonus.
Silné stránky:
Mají velmi dobré šance
Silné stránky:
velmi dobré šance
Silné stránky:
Myslím, že nejlepší kurzy ze sázení naživo
Silné stránky:
na Sportingbet by silnou stránkou byla šance - velmi správná.
Silné stránky:
Správný kurz, velmi rozmanitá nabídka. Máš peníze, protože se nemůžeš nudit ...
Hlavní body:
Ve sportingbet vždy dobré bonusy a akce