Názory Stanleybet

Tato stránka obsahuje názory a recenze na online sázkovou kancelář Stanleybet. Zanechte prosím zpětnou vazbu – pomůže to ostatním sázejícím učinit správné rozhodnutí. Vážíme si veškeré zpětné vazby, kterou sázkaři zanechají na našich stránkách, a v žádném případě ji nemažeme, s výjimkou spamu nebo případů, kdy je zpětná vazba pro ostatní sázkaře bezcenná.

Silné stránky:
Dobrý večer, vyřešili jste něco?
Slabé stránky: | || 475
Buna seara  ai rezolvat ceva ? Accelas problema o am și eu acum mi-au închis contul 17000 și nu pot face nimic ai vreo soluție până acum ? 
Silné stránky:
.............................
Puncte slabe:
Zloděj na tváři poté, co jsem vyhrál částku 110 000 Kčmňau, uzavřel účet, že jsem porušil článek 8, ale nebylo mi řečeno, čím
Silné stránky:
Tato zpětná vazba byla přenesena administrátorem ze sekce Stížnosti. Uživatel nezmínil žádné pozitivní aspekty
Slabé stránky:
Dne 1.12 byla na můj osobní účet vložena peněžní částka se souhlasem držitele karty. Zmiňuji, že transakce musela být schválena heslem, které zná pouze majitel. Vyhrál jsem částku 2000 lei a když jsem si ji chtěl vybrat ze Stanleybetu, požádali mě o nějaké dokumenty, které jsem se souhlasem držitelů karet poslal stejným způsobem, protože jde o osobní doklady. Po kontrole u Stanleybet se rozhodli uzavřít můj účet a zadržet mé peníze, ačkoli držitelé karet řekli, že o těchto vkladech věděli. Hloupí lidé jako Stanleybet mě nasměrovali na onjn, kde jsem také podal stížnost na anpc, stejně jako tam jsem podal stížnost a později půjdu na policii podat trestní oznámení se svým právníkem, protože se mi to zdá urážlivé. nezajímají mě peníze z jejich strany, stejně jako skutečnost, že moji klienti mají asistenci s tím, že bych ty uložené peníze ukradl. Vážně? Nedostal jsem se tam a ani to neudělám, ale dost mě to štvalo. Mám všechny důkazy požadované onjn a anpc, včetně e-mailů s telefonními hovory, které budou v nadcházejících dnech představovat důkazy u soudu.
Silné stránky:
Tato zpětná vazba byla přenesena administrátorem ze sekce Stížnosti. Od uživatele nebyly žádné pozitivní
Slabé stránky:
Stanleybet mi před rokem ukradl výdělky, když řekl, že jsem se proti nim spikl s někým jiným, což je něco naprosto směšného. Můj případ se nyní dostal k soudu, protože prostě dělám nezákonné věci. Pro kontrolu osoby požádají o výpis z účtu, ve kterém musí vidět každou transakci a kolik máte peněz. Tento požadavek je nezákonný, ale hrozí uzavřením vašeho účtu, pokud jej neodešlete. Pokud jej odešlete, najdou transakci mezi vámi a jinou osobou používající jejich stránky, řeknou, že jste se proti nim spikli, a zabaví vám výhru. Píšu to proto, aby všichni věděli, že pokud chtějí vidět každou transakci na vašem bankovním účtu, měli byste vědět, že je to nezákonné! A pokud budete hrát s jejich bonusy, udělají vše nezákonné, aby řekli, že jste se proti nim spikli s někým jiným. Každopádně s nimi nemůžete vyhrát.
Silné stránky:
Tato zpětná vazba byla přenesena administrátorem ze sekce Stížnosti. Uživatel neuvedl žádné kladné stránky
Slabé stránky:
Dobrý den.Všechny podklady posílám již 6 dní. Ani dnes jsem nedostal odpověď na email, že žádost je registrován a probíhá jeho analýza..ale čekám už 6 dní a účet mi ještě nevalidovali, nejdřív počkej až přijdu o všechny peníze..svíčky by měly být od celé rodiny všem zaměstnancům na stanleybet
Silné stránky:
Tato zpětná vazba byla přenesena administrátorem ze sekce Stížnosti. Uživatel nezmínil žádné pozitivní aspekty
Slabé stránky:
Dobrý den, rád bych podal reklamaci, přesněji reklamaci platformy stanleybet.ro. V 05.2021 jsem si vytvořil účet na této platformě. Nahrál jsem potřebné dokumenty k ověření účtu a doklad totožnosti podle zapsaných údajů, později jsem provedl vklady z bankovní karty (konkrétně bankovní karta není na mé jméno, je to okamžitá karta vyrobená mým otcem pro mou vlastní použití v plné výši, protože nemám vytváření bankovních účtů na své jméno, protože jsem uvalil exekuci z banky, což je problém), později po n vkladech a ztracených penězích se mi podaří udělat částku 3200 lei Snažím se ji vybrat a poté, co mi bylo řečeno, že hrozí pozastavení částky, kterou mám v úmyslu vybrat, a uzavření mého účtu, protože karta není na mé jméno. Zruším výběr, samozřejmě hraji všechny peníze s účtem 0 a pak pošlu email s obrázkem karty výpisu z účtu a ten je schválen a ověří, že je karta v pořádku, nezní mi, že je to problém a že můj účet je pozastaven. Později provádím další vklady, až se dostanu k vkladu cca 8000 tisíc lei, až se mi nakonec podaří provést 2 výběry v cizí měně 2100 lei a podepsat jejich schválení. Později mi volají, protože mám blokované neznámé hovory, všiml jsem si 2 zpoždění a kontroluji poštu, na e-mailu jsem informován, že můj účet je omezen na běžné kontroly. Žádám o rezonanci, mé otázky jsou zodpovězeny. A bylo mi řečeno, abych počkal 5-10 dní, abych se rozhodl, že nevím jaké věci. Můj problém je následující, s jakým lidským zákonným právem mě tolik zdržují s penězi a pozastavují můj pevný účet při výběru po dnech ztráty desítek milionů. To je důvod, proč tato platforma umožňuje vložit tolik peněz a v okamžiku výběru pozastaví účet s penězi na něm, s našimi penězi hranými a prohranými tak dlouho. Chci pomoci získat zpět peníze, které jsem vybíral. Kromě těchto problémů si také všímám, že jsem ruletu hrál pouze hodiny a tor je pro ně 100% mechanismus krádeže a zisku, každou hru rulety jsem zaznamenal, abych mohl dokázat, že po obličeji hýbu míčkem příliš . Zaznamenal jsem všechny "chyby", se kterými míček v 9 a běží v 0, případně letí z nich stoupá číslo, které spadlo a skutečně letí. Vsadil jsem 35 čísel 10 her v řadě a kolik míčků na jediné nezaplacené číslo. Tady to není moje štěstí, je to jejich 100% zisk. A po tolika krádežích se mi podaří provést výběr, který není schválen a pozastaví mé peníze. Tato platforma je nešťastná pro desítky a tisíce lidí, kteří onemocní jen z frustrace, že se nikdo nevzdává, že není možné dokončit výběr. Je na vás, abyste vložili a vložili. Vklady se neprovádějí žádné vyšetřování, protože záměrem a důvodem jejich mozků je přijímat jakékoli peníze, jakýkoli vklad bez omezení. Z celého srdce si přeji, aby se můj problém vyřešil a zázrakem od Boha s pomocí někoho bych rád dostal své peníze zpět.
Silné stránky:
Dobrý den, rád bych podal reklamaci, přesněji upozornění pro platformu stanleybet.ro. V 05.2021 jsem si vytvořil účet na této platformě. Nahrál jsem potřebné dokumenty k ověření účtu a doklad totožnosti podle zapsaných údajů, později jsem provedl vklady z bankovní karty (konkrétně bankovní karta není na mé jméno, je to okamžitá karta vyrobená mým otcem pro mou vlastní použití v plné výši, protože nemám vytváření bankovních účtů na své jméno, protože jsem uvalil exekuci z banky, což je problém), později po n vkladech a ztracených penězích se mi podaří udělat částku 3200 lei Snažím se ji vybrat a poté, co mi bylo řečeno, že hrozí pozastavení částky, kterou mám v úmyslu vybrat, a uzavření mého účtu, protože karta není na mé jméno. Zruším výběr, samozřejmě hraji všechny peníze s účtem 0 a pak pošlu email s obrázkem karty výpisu z účtu a ten je schválen a ověří, že je karta v pořádku, nezní mi, že je to problém a že můj účet je pozastaven. Později provádím další vklady, až se dostanu k vkladu cca 8000 tisíc lei, až se mi nakonec podaří provést 2 výběry v cizí měně 2100 lei a podepsat jejich schválení. Později mi volají, protože mám blokované neznámé hovory, všiml jsem si 2 zpoždění a kontroluji poštu, na e-mailu jsem informován, že můj účet je omezen na běžné kontroly. Žádám o rezonanci, mé otázky jsou zodpovězeny. A bylo mi řečeno, abych počkal 5-10 dní, abych se rozhodl, že nevím jaké věci. Můj problém je následující, s jakým lidským zákonným právem mě tolik zdržují s penězi a pozastavují můj pevný účet při výběru po dnech ztráty desítek milionů. To je důvod, proč tato platforma umožňuje vložit tolik peněz a v okamžiku výběru pozastaví účet s penězi na něm, s našimi penězi hranými a prohranými tak dlouho. Chci pomoci získat zpět peníze, které jsem vybíral. Kromě těchto problémů si také všímám, že jsem ruletu hrál pouze hodiny a tor je pro ně 100% mechanismus krádeže a zisku, každou hru rulety jsem zaznamenal, abych mohl dokázat, že po obličeji hýbu míčkem příliš . Zaznamenal jsem všechny "chyby", se kterými míček v 9 a běží v 0, případně letí z nich stoupá číslo, které spadlo a skutečně letí. Vsadil jsem 35 čísel 10 her v řadě a kolik míčků na jediné nezaplacené číslo. Tady to není moje štěstí, je to jejich 100% zisk. A po tolika krádežích se mi podaří provést výběr, který není schválen a pozastaví mé peníze. Tato platforma je nešťastná pro desítky a tisíce lidí, kteří onemocní jen z frustrace, že se nikdo nevzdává, že není možné dokončit výběr. Je na vás, abyste vložili a vložili. Vklady se neprovádějí žádné vyšetřování, protože záměrem a důvodem jejich mozků je přijímat jakékoli peníze, jakýkoli vklad bez omezení. Chtěl bych celou svou bytostí vyřešit svůj problém a zázrakem od Boha s pomocí někoho, komu bych chtěl vrátit peníze.
Nedostatky:
Dobrý den, chci podat stížnost, přesněji upozornění pro platformu stanleybet.ro. V 05.2021 jsem si vytvořil účet na této platformě. Nahrál jsem potřebné dokumenty k ověření účtu a doklad totožnosti podle zapsaných údajů, později jsem provedl vklady z bankovní karty (konkrétně bankovní karta není na mé jméno, je to okamžitá karta vyrobená mým otcem pro mou vlastní použití v plné výši, protože nemám vytváření bankovních účtů na své jméno, protože jsem uvalil exekuci z banky, což je problém), později po n vkladech a ztracených penězích se mi podaří udělat částku 3200 lei Snažím se ji vybrat a poté, co mi bylo řečeno, že hrozí pozastavení částky, kterou mám v úmyslu vybrat, a uzavření mého účtu, protože karta není na mé jméno. Zruším výběr, samozřejmě hraji všechny peníze s účtem 0 a pak pošlu email s obrázkem karty výpisu z účtu a ten je schválen a ověří, že je karta v pořádku, nezní mi, že je to problém a že můj účet je pozastaven. Později provádím další vklady, až se dostanu k vkladu cca 8000 tisíc lei, až se mi nakonec podaří provést 2 výběry v cizí měně 2100 lei a podepsat jejich schválení. Později mi volají, protože mám blokované neznámé hovory, všiml jsem si 2 zpoždění a kontroluji poštu, na e-mailu jsem informován, že můj účet je omezen na běžné kontroly. Žádám o rezonanci, mé otázky jsou zodpovězeny. A bylo mi řečeno, abych počkal 5-10 dní, abych se rozhodl, že nevím jaké věci. Můj problém je následující, s jakým lidským zákonným právem mě tolik zdržují s penězi a pozastavují můj pevný účet při výběru po dnech ztráty desítek milionů. To je důvod, proč vám tato platforma umožňuje vložit tolik peněz a v okamžiku výběru pozastaví účet s penězi na něm, s našimi penězi hranými a prohranými tak dlouho. Chci pomoci získat zpět peníze, které jsem vybíral. Kromě těchto problémů si také všímám, že jsem ruletu hrál pouze hodiny a tor je pro ně 100% mechanismus krádeže a zisku, každou hru rulety jsem zaznamenal, abych mohl dokázat, že po obličeji hýbu míčkem příliš . Zaznamenal jsem všechny "chyby", se kterými míček v 9 a běží v 0, případně letí z nich stoupá číslo, které spadlo a skutečně letí. Vsadil jsem 35 čísel 10 her v řadě a kolik míčků na jediné nezaplacené číslo. Tady to není moje štěstí, je to jejich 100% zisk. A po tolika krádežích se mi podaří provést výběr, který není schválen a pozastaví mé peníze. Tato platforma je nešťastná pro desítky a tisíce lidí, kteří onemocní jen z frustrace, že se nikdo nevzdává, že není možné dokončit výběr. Je na vás, abyste vložili a vložili. Vklady se neprovádějí žádné vyšetřování, protože záměrem a důvodem jejich mozků je přijímat jakékoli peníze, jakýkoli vklad bez omezení. Chtěl bych celou svou bytostí vyřešit svůj problém a zázrakem od Boha s pomocí někoho, komu bych chtěl vrátit peníze.
Slabé stránky:
Prach z chatu, prachové místo. Dnes ráno jsem prohrál 40 milionů, včera asi 15 milionů. Zařízení neplatí vůbec
Silné stránky:
okamžité stažení více her v pořádku
Slabé stránky:
prach na chatovém serveru prach z her vyhýbání se prachu || | 635 == = azaleea4u
Silné stránky:
Téměř nic ... pouze negativní názor
Slabé stránky:
Obdržel jsem e-mail s 10 otočeními zdarma na Burning Hot , které nebyly aktivovány, chat je neschopný, odpověď na email je v mlze ... nedoporučuji ...
Silné stránky:
skutečně velmi bohatá sportovní nabídka.