Názory Winbet

Tato stránka obsahuje názory sázejících na online sázkovou kancelář Winbet. Zanechte prosím zpětnou vazbu – pomůže to ostatním sázejícím učinit správné rozhodnutí. Vážíme si veškeré zpětné vazby, kterou sázkaři zanechají na našich stránkách, a v žádném případě ji nemažeme, s výjimkou spamu nebo případů, kdy je zpětná vazba pro ostatní sázkaře bezcenná.

Silné stránky:
Jsou rychlé s platbami.
Slabé stránky:
Jejich live blackjack je podvod, od evoluce mají jen jeden stůl a druhý poskytovatel je totální podvod, jako když vezmou 20 a udělají 21 ze 6 3krát ve 3 kolech po sobě, šance, že se to stane v blackjacku ii 0%, stránku nedoporučuji, pokud chcete hrát živé kasino, nemáte moc na výběr a co máte za podvod.
Silné stránky:
S platbami mají pravdu, i když jsem s nimi měl problémy
Slabé stránky:
... vůbec neměli akci na euro, což je velké mínus ... už nějakou dobu se šťastně točí za den, což je k smíchu, nedá se udělat velký sýr ... v čem ohledně rtp se mi zdají nejslabší, zvláště u Egt, jejich slovo, dokud nehrajete, neprohrajete (testoval jsem 100krát různé spiny sázky, v lepším případě dosáhnete 50 zpět), ach a live sektor je zaprášený, dokud neuzavřete live sázku je označen, načítá se strašnou rychlostí ... takže jedním slovem od nich nečekejte nic vysoko, je to chudák ... || | 499
Silné stránky:
Tato zpětná vazba byla přenesena administrátorem ze sekce Stížnosti. Uživatel nezmínil žádné pozitivní aspekty
Slabé stránky:
Měl jsem 20 bezplatných zatočení, ze kterých jsem vyhrál 10 Rona, poté jsem změnil hru a začal hrát vše, co jsem vyhrál, dokud Dosáhl jsem 100 Kča dokončil jsem obrat. Pak jsem zvýšil vklad a vyhrál řadu 7 = 1200 a když jsem změnil hru, měl jsem na účtu 240 Kč
Silné stránky:
Tato zpětná vazba byla přenesena administrátorem ze sekce Stížnosti. Uživatel nezmínil žádné pozitivní aspekty
Slabé stránky:
Vložil jsem částku 115 lei s bonusem 100 % plus 100 roztočení zdarma. Bonus 100 % z vložená hodnota Neviděl jsem je v zůstatku účtu, pokračoval jsem ve hře Neviděl jsem % z vložené částky na svém účtu 100% bonus v okamžiku vkladu Zrušil jsem nabídku z účtu a v tu chvíli mi zmizely všechny peníze na účtu.Požádal jsem o vysvětlení a co mám vidět (to je nařízení).Požádal jsem o nabídku zpět se zůstatkem a řekli, že to není možné, i když vím jistě že je to možné a říká se tomu ruční nastavení, ale prostě nechtěli. manipulujte s touto platformou!!!
Silné stránky:
Hodnota kurzů je nad očekávání, stejně jako rozmanitost sázkových nabídek, zejména v tenise!
Slabé stránky:
Žádný uvítací bonus na sportovní sázení!