Ponturi pariuri pentru meciul CSKA — SKA 3 octombrie 2022

3 octombrie 2022, 18:00 (EEST)
Stadion: CSKA Arena (Moscow, Russia)

Betting bonuses for meeting CSKA - SKA

Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri
Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Echipe de start

Starting lineups temporary unavailable

M — Minutes G — Pucuri A — Assists P — Puncte
CSKA

Sergey Fedorov
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Adam Reydeborn
gk. 0 0 0 0
Aleksandr Sharychenkov
gk. 0 0 0 0
Anton Todykov
gk. 0 0 0 0
Artem Sergeev
df. 0 0 0 0
Bogdan Kiselevich
df. 0 0 0 0
Ivan Rogov
df. 0 0 0 0
Marsel Ibragimov
df. 0 0 0 0
Vladimir Grudinin
df. 0 0 0 0
Vladislav Provolnev
df. 0 0 0 0
Yaroslaw Dyblenko
df. 0 0 0 0
Andrei Svetlakov
fw. 0 0 0 0
Anton Slepyshev
fw. 0 0 0 0
Danil Yurtaikin
fw. 0 0 0 0
Konstantin Okulov
fw. 0 0 0 0
Maksim Sorkin
fw. 0 0 0 0
Matvey Guskov
fw. 0 0 0 0
Mikhail Grigorenko
fw. 0 0 0 0
Pavel Karnaukhov
fw. 0 0 0 0
Semyon Pankratov
fw. 0 0 0 0
Takhir Mingachyov
fw. 0 0 0 0
Vitaly Abramov
fw. 0 0 0 0
Vladislav Kamenev
fw. 0 0 0 0
Vladislav Kotkov
fw. 0 0 0 0
SKA

Roman Rotenberg
antrenor
Jucător M G A P
Jucatori disponibili
Aleksandr Samonov
gk. 0 0 0 0
Dmitriy Nikolaev
gk. 0 0 0 0
Nikita Bogdanov
gk. 0 0 0 0
Alex Grant
df. 0 0 0 0
Andrei Pedan
df. 0 0 0 0
Arseniy Brinkman
df. 0 0 0 0
Daniil Pylenkov
df. 0 0 0 0
Evgeni Kalabushkin
df. 0 0 0 0
Georgi Solyannikov
df. 0 0 0 0
Georgy Berdyukov
df. 0 0 0 0
Grigoriy Gryaznov
df. 0 0 0 0
Grigory Vashchenko
df. 0 0 0 0
Igor Odgiganov
df. 0 0 0 0
Ivan Mishchenko
df. 0 0 0 0
Kirill Kirsanov
df. 0 0 0 0
Mikhail Pashnin
df. 0 0 0 0
Nikita Kamalov
df. 0 0 0 0
Nikita Sedov
df. 0 0 0 0
Nikita Smirnov
df. 0 0 0 0
Nikita Vaschenko
df. 0 0 0 0
Roman Rukavishnikov
df. 0 0 0 0
Stepan Falkovski
df. 0 0 0 0
Yegor Zelenov
df. 0 0 0 0
Alexander Volkov
fw. 0 0 0 0
Artem Shvets-Rogovoy
fw. 0 0 0 0
Artyom Fyodorov
fw. 0 0 0 0
Damir Zhafyarov
fw. 0 0 0 0
Daniil Ogirchuk
fw. 0 0 0 0
Danila Moiseev
fw. 0 0 0 0
Dmitrij Jaskin
fw. 0 0 0 0
Emil Galimov
fw. 0 0 0 0
Evgeny Ketov
fw. 0 0 0 0
Kirill Melnichenko
fw. 0 0 0 0
Maksim Krovyakov
fw. 0 0 0 0
Marat Khairullin
fw. 0 0 0 0
Marat Khusnutdinov
fw. 0 0 0 0
Maxim Groshev
fw. 0 0 0 0
Mikhail Vorobyov
fw. 0 0 0 0
Nikolai Prokhorkin
fw. 0 0 0 0
Nikolay Polyakov
fw. 0 0 0 0
Pavel Koltygin
fw. 0 0 0 0
Pavel Kukshtel
fw. 0 0 0 0
Semen Demidov
fw. 0 0 0 0
Valentin Zykov
fw. 0 0 0 0
Vladislav Kurbatov
fw. 0 0 0 0
Vladislav Tsitsyura
fw. 0 0 0 0
Zakhar Bardakov
fw. 0 0 0 0

Meciurile head-to-head

KHL 2021-2022
14.04.22
SKA
CSKA
12.04.22
CSKA
SKA
10.04.22
SKA
CSKA
08.04.22
CSKA
SKA
06.04.22
CSKA
SKA
04.04.22
SKA
CSKA
02.04.22
SKA
CSKA
22.12.21
SKA
CSKA
21.11.21
CSKA
SKA
07.11.21
CSKA
SKA
Mai multe meciuri

Clasamente

MJ — Meciuri jucate V — Meciuri castigate CO — Meciuri castigate in prelungiri CS — Meciuri castigate la shootout I — Meciuri pierdute PO — Meciuri pierdute in prelungiri PS — Meciuri pierdute la shootout G — Pucuri P — Puncte
West conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
East conference

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Bobrov's Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Chernyshev division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Tarasov division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Kharlamov Division

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Clasamentul principal

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Ultimele 5 meciuri

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Gazde

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Oaspeti

Echipa MJ V CO CS I PO PS G P
1
Avangard
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
2
Severstal
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
3
HC Dinamo Minsk
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
4
SKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
5
Tractor
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
6
Neftekhimik
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
7
Metallurg
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
8
Ak Bars
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
9
Avtomobilist
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
10
Torpedo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
11
Vityaz
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
12
Admiral
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
13
Lokomotiv
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
14
HC Sochi
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
15
HC Dynamo
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
16
CSKA
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
17
Sibir
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
18
Kunlun RS
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
19
Salavat Yulaev
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
20
Barys
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
21
Amur
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
22
HC Spartak
0 0 0 0 0 0 0 0-0 0
Comentarii