Statistiky plateb v soutěži Legalbet

51 080 Kč
V našich soutěžích jsme zaplatili

Historie soutěží

Níže uvádíme historii soutěží pořádaných e-sazkovekancelare.com od okamžiku spuštění až do dneška. Účast v soutěžích je zcela zdarma a ceny jsou udělovány přímo na hráčská konta. Zúčastněte se také soutěží e-sazkovekancelare.com!

Komentáře
28
je nějaký důvod zrušit zápas Villareal - Girona?
Ahoj, byl to špatný příspěvek, za který se omlouváme - kurz byl 1,01, takové tipy nenabízíme ...
Dobrý večer, mám dvě výherní předpovědi neověřené 20.02.2018 ... a nevím proč ...
Dobrý den, validace tipů neprobíhá automaticky. Většinou je validujeme maximálně do 30 minut, tentokrát ale validace proběhla během dopoledne. Už je vše v pořádku?
Je tento měsíc nějaká soutěž?
Jsem tu nový, jak se mohu zúčastnit soutěží? :)
Komentář byl upraven
Bylo by lepší, kdyby ceny nebyly sázka zdarma, ale bonus. Můžete s tím něco udělat? :)
U Expert Expert máme ceny v podobě novějšího bonusu. Uvidíme, jestli uspějeme v Blogerilo Contest. Děkujeme za návrh!
Věřte mi, že je to lepší....alespoň pro nás :) Já jsem třeba tento měsíc nenesl ovoce :) Vsadil jsem si na Belucciho, který hrál s Hartmanem nebo tak něco....měl Belucci mečbol na svého sluhu. ... a strašně dokázal prohrát zápas
Souhlasím s komentářem Popa. Konkurence je velká a ceny téměř neexistují. Tyto ceny jsou jakousi „sázkou bez rizika“, ze které můžete těžit i jinak, sázkové kanceláře pravidelně nabízejí různé akce. Abych byl upřímný, pokud od příštího měsíce nenastane žádná změna, účast vzdám.
Konkurence je opravdu velká, ale to je jen ku prospěchu účastníků. Do všech se můžete zapojit a můžete si na nich vydělat pěkné peníze. Jen u nás jste tento měsíc vyhráli 400 Kč, to už je pěkná částka. Pokud jste vyhráli jiné soutěže pořádané jinými weby, tím lépe. Soutěžní ceny se budou časem zvyšovat, ale to záleží pouze na zájmu, který každý z nás těmto soutěžím věnuje. Jako každá soutěž má nějaká pravidla – v našem případě více než slušná. Samozřejmě, že většina by chtěla peníze z nebes, ale to není možné. Prostřednictvím našich soutěží chceme nejen nabízet nějaké ceny, ale především chceme vytvořit úzkou sázkařskou komunitu, ve které si každý může popovídat, pomoci si, poradit a podobně. Vaše analýza pravděpodobně pomohla mnoha sázkařům. Zvýší se počet účastníků, přibude užitečných článků a stanou se velmi dobrým zdrojem informací pro všechny. To je hlavní účel. Poskytovat informace – přijímat informace. Vyměňujeme si informace a volitelně dostáváme i nějaké ceny.
Nechápejte mě špatně. Stránka je velmi dobrá, rozhraní je dobré, funguje výborně, je pěkné a pohotové, dostupné uživatelům atd. Nevím, jakou dohodu máte s těmito sázkovými kancelářemi, ale skutečnost, že nabízejí tyto bezplatné sázky, dokonce ani bonusy, tedy peníze, které můžete hodit a proměnit je ve skutečný zůstatek, snižuje zájem uživatelů. Ostatně pro mnohé jsou také důležité ceny, protože je to motivuje k tomu, aby byli na stránce aktivní. Pokud ti noví uvidí, že je tolik konkurence a ceny nejsou na úrovni, vzdají se svého účtu nebo se přestanou účastnit. To si myslím...
Soutěže IntelBet jsou "zajímavé", ale jen pro pořádek. Ceny jsou spíše vtipem, vzhledem k přehnaným provozním podmínkám většinou nemůžete bonus proměnit ve skutečné peníze, nebo pokud ano, tak s velkou ztrátou času. Tyto soutěže a bonusy mohou přilákat děti a lidi bez peněz.
Adrian
Správce
0
Děkujeme za zpětnou vazbu
V posledních měsících máme pouze soutěž Expert Expert, kde se ceny udělují formou sázek zdarma. Sázka zdarma nemá žádné provozní podmínky. V podstatě umístíte sázku pomocí této sázky zdarma a pokud vyhrajete, čisté výhry budou k dispozici na účtu jako skutečné peníze, a to absolutně bez podmínek obratu. Můj názor je, že podmínky jsou více než slušné.
Soutěž podle přání všech sázkařů, velmi dobře aktualizovaná a strukturovaná a ceny jsou úměrné. Čekáme na co nejvíce soutěží, ve kterých se můžeme vyjádřit k tipům nabízeným odborníky tak, jak to je. Spousta inspirace a peněz pro každého!
Je to nejžhavější soutěž svého druhu, které jsem se zúčastnil. Je to také dobrá popularizace sportovního sázení při této příležitosti. Zajímavý je i argument odborníků, je třeba se od nich učit. Ceny jsou odesílány velmi rychle, což svědčí o serióznosti pořadatelů.
Komentář byl upraven
Je to zajímavá soutěž s dobrými informacemi, které vám mohou pomoci při výběru vítězných sázek.Výhry jsou připsány velmi rychle a podmínky jsou snadno splnitelné.
Je to soutěž podle mého gusta, kde máme na výběr mezi různými tipy, které argumentují lidé související se sportem! Výhody této soutěže: ceny jsou připsány rychle a už se nemusíme dohadovat o provedené volbě!
Je to rozhodně nejzajímavější soutěž, které jsem se zatím zúčastnil. Pokud jde o mě, adresovaný všem, kteří se podílejí na hladkém průběhu soutěže, je, že ceny jsou připsány co nejdříve, čímž se eliminují prostoje, charakteristické pro profilové stránky. Ještě jednou gratuluji.
radhhooo
Redaktor
0
Soutěže se jistě líbí mnohým, včetně mě, zvláště když vezmeme v úvahu, že musíme vyjádřit svůj názor pouze na prognózu, ne se hádat s analýzou, jak se to děje všude. Myslím, že je dobrou volbou, aby ceny byly ve formě sázek zdarma a ne jako bonus, protože tak nemusíte splňovat žádné registrační požadavky.
Děkuji za zpětnou vazbu! Sázky zdarma jsou opravdu mnohem lepší volbou a budeme se snažit získat takový sponzoring od jiných sázkových kanceláří.
Velmi dobré soutěže s cenami krásných babiček. Velmi rychlé při předávání cen. Všechno je v pořádku. Pokud by existovaly další soutěže se sponzorskými dary od jiných sázkových kanceláří, stále je můžete inzerovat zde.
Děkuji za zpětnou vazbu! V blízké budoucnosti spustíme nový formát soutěže, na kterém právě pracujeme. Jsem si jistý, že se vám to bude líbit!|| English 2063
Vom anunta lansarea concursului pe site.
Ahoj. Chci vědět, kde najdu statistiku s aktualizovaným pořadím za únor na tipovací soutěži, čekám na odpověď. Děkuju.