AC Milán – FC Porto: Sázka dne na Ligu mistrů

Expert Legalbet, Maraz, doporučuje zápas Ligy mistrů ve 2:35.

La două săptămâni după meciul de la Porto, cele două grupări vor juca pe San Siro, miercuri, 3 noiembrie, cu începere de la ora 19:45. Atunci scorul a fost 1-0 pentru echipa pregătită de Sergio Conceicao.

AC Milán: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Milán má v Serii A vynikající výkon, kde je v rovnosti bodů s Neapolí lídrem, rozdíl dělá pouze lepší gólový průměr Neapolců. Ve skupině B Ligy mistrů se však hráčům Pioli po prvních 3 kolech nepodařilo získat ani bod!

Milánský tým nemůže počítat se službami čtyř hráčů, jsou to Alessandro Florenzi , Samu Castillejo, Ante Rebic a Mike Maignan, všichni se zdravotními problémy Brahim Diaz, Leao - Giroud. Trenér: Stefano Pioli.

MILAN (4-2-3-1): Tătăruşanu - Calabria, Kjaer, Tomori, Theo Hernandez - Kessie, Tonali - Saelemaekers, Brahim Diaz, Leao - Giroud. Antrenor: Stefano Pioli.

FC Porto: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Porto je také na prvním místě v domácím šampionátu, dělené body se Sportingem, ale tým Conceicao má lepší gólový průměr Hosté ho nyní mají PORTO (4-2-3-1) Diogo Costa - Sanusi, Mbemba, Pepe, Mario - Grujic, Oliveira - Otavio, Diaz, Corona - Taremi Trenér: Sergio Conceicao.

Lusitanii nu îi au în lot pe doi dintre jucători, e vorba de Mateus Uribe şi Wendell, cei doi fiind indisponibili.

PORTO (4-2-3-1) Diogo Costa - Sanusi, Mbemba, Pepe, Mario - Grujic, Oliveira - Otavio, Diaz, Corona - Taremi.Antrenor: Sergio Conceicao.

AC Milán - FC Porto : Sázejte kurzy a kurzy s tím, že se mu v této soutěži nepodařilo získat ani jeden bod. Nový neúspěch by znamenal konec evropského tažení AC Milán, takže očekávám na míru šitá mobilizace týmu Stefana Pioliho, c Jako favorita vám doporučuji vzít si následující sázku: hostitelé vyhrají a vstřelí alespoň 2 góly.

Meciul de la Porto, jucat pe 19 octombrie a fost câştigat de gazde cu 1-0, însă returul se anunţă cu siguranţă mult mai disputat, mai ales pentru că Milanul se impacă greu cu faptul că nu a reuşit să obţină nici măcar un punct în această competiţie.Un nou eşec ar însemna sfârşitul campaniei europene a celor de la AC Milan, astfel că mă aştept la o mobilizare pe măsură a echipei lui Stefano Pioli, cotată drept favorită de altfel.Vă recomand să luaţi în calcul următorul pariu: câştigă gazdele şi se înscriu cel puţin 2 goluri.

 

Jsem sportovní novinář od roku 2000, pracoval jsem pro několik místních televizních stanic a nyní jsem nadšený pro online média.

30 dní De la inceput
Sázky:
26 /0 / 27
Výpočet:
- 500 Kč
ROI:
- 9,4 %
Sázky: || | 742
650 / 6 / 608
Výpočet:
- 4 648 Kč
ROI:
- 3,7 %
Maraz

Jsem sportovní novinář od roku 2000, pracoval jsem pro několik místních televizních stanic a nyní mě online média.

30 dní Od začátku
Sázení: 53
26 /0 / 27
Výpočet: | || 824
ROI: - 0,1 %
Sázení: 1267
650 / 6 / 608 || | 845
Calcul
ROI: - 3,7 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Vyhrává hostitele a dává alespoň 2 góly (více než 1,5)
Komentáře