Academica Clinceni - Sepsi: tip z ligy 1

Expert na právní sázky Silviu Tudor Samuilă doporučuje zápas 1. ligy.

Akademický zápas Clinceni – Sepsi OSK se hraje dnes v 17:30 na stadionu Marina Anastasovici (Giurgiu)

Návrat základní části v 1. lize začíná zápasem Clinceni - Sepsi, který v minulé sezóně znamenal spor o play-off, a dnes souboj dvou týmů pohřbených v podzemí Ligy 1. Se čtyřmi body ze 45 možných je Academica na posledním místě, finanční problémy jsou stále palčivější se zamítnutím insolvenčního návrhu prvního soudu a Ionuț Chirilă se snaží ve všem tom chaosu vytvořit novou filozofickou hru. Hermetický fotbal navržený Ilie Poenaru představuje minulost a nové řády znamenají pokročilý pressing, obranná linie vyšplhala 40 m od vlastní branky, pokus ovládnout a ohrozit soupeřovu branku ihned po získání míče.

V důsledku toho se zápasy Akademie staly mimořádně příjemnými, ale výsledky jsou katastrofální: z posledních osmi zápasů Clinceniul dvakrát remizoval, jednu doma s Botoșani a druhou venku v Mediaș.

Sepse je na vzestupu. Bergodiho příchod nepřinesl pověstný šok, dobré výsledky se daly očekávat, ale v posledních třech zápasech před reprezentační přestávkou se věci rozjely, jak chtěli. Vítězství s U Craiova v poháru a Dinamo v šampionátu plus rovnocenný tým ze stejného U Craiova nabídl na jedné straně trochu více klidu, pokud jde o sestup, ale také evropské perspektivy, Sepsi byl hlavním soupeřem CSU Craiova k vítězství. druhá trofej našeho fotbalu.

Pro Bergodiho je hlavní dobrou zprávou, že ofenziva začala fungovat. V posledním období funkčního období Lea Grozavu se Sepsi stal týmem, který promarnil nejvíce šancí na skórování v 1. lize, nebo Sepsi dokázal skórovat alespoň jednou v pěti z posledních šesti zápasů.

Academica Clinceni - Sepsi OSK: šance a prognóza

Původně jsem byl v pokušení jít na GG s ohledem na celkovou ofenzívu navrženou Ionuț Chirilă. Šance byly nesmírně lákavé. Myslím si však, že během dvou týdnů pauzy dokázal Cristiano Bergodi to, co je pro Chirilu mnohem těžší, rychleji prosadit svůj herní plán. Proč to vyšlo Bergodimu a ne Chirile? Protože Ital má mnohem lepší šarži, dokáže přijaté informace snadněji vstřebat. Takže jsem na vítězství Sepsi, na které nám Public Win dává kurz 1,68.

 

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázky:
5 /0 / 9
Výpočet:
- 483 Kč
ROI:
- 34,5 %
Sázky:
119 /0 / 113
Výpočet:
- 1 378 Kč
ROI:
- 5,9 %
Tudor Silviu Samuila

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázení: 14
5 /0 / 9
Výpočet: | || 799
ROI: - 0,3 %
Sázení: 233
119 /0 / 113
Výpočet || | 822
ROI: - 5,9 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Vítězství Sepsi
Komentáře