Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Alejandro Tabilo - Donald Young: Tenisové předpovědi ATP Puerto Vallarta

Legalbet Tipster Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Tabilo vs. Young.

Ve čtvrtek ráno, 25. 11. 2021, nejdříve v 5:30, se Alejandro Tabilo a Donald Young utkají v 16. kole turnaje ATP Challenger Tour v Puerto Vallarta v Mexiku. , tvrdý venkovní). Jedna z online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva hráče : 1,14 @ Alejandro Tabilo vs. 5,10 @ Donald Young!

ALEJANDRO TABILO (# 141 ATP)

Je mu dvacet čtyři let, narodil se v Torontu (Kanada) a sídlí v Santiagu (Chile), je levorukým hráčem, který provádí klopu oběma rukama, měří kolem 1,88 m a těží z podpory trenéra Guillerma Gomeze! Prožívá nejlepší období své kariéry a jsou všechny předpoklady k tomu, aby ho v příští sezóně viděl v první stovce světa. Během tohoto měsíce proběhl Guayaquilský challengerový (škvárový) turnaj, první ze dvouher pravidelné sezóny!

  • VICTORII Tabilo vs. Young: nehráli

DONALD YOUNG (# 420 ATP)

Také dosáhl věku třiceti- dva a je daleko od tenisty, která před téměř deseti lety byla na 38. místě světového žebříčku dvouhry a bojuje ve vyšších fázích ATP World Tour! Poslední opravdu důležité vystoupení v kariéře černého Američana bylo v roce 2017 v soutěži dvojic na French Open - tehdy se nějakým způsobem dostal až do finále, za partnera měl Mexičana Santiaga Gonzaleze. Během základní sezóny je to teprve podruhé, co se mu podaří projít úvodním kolem ATP Challenger Tour!

  • VICTORII Young vs. Tabilo: nehráli

Alejandro Tabilo - Donald Young: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na kontrolovaná hra, dominovala a nakonec bez odvolání vyhrála Jihoameričanka, protože mezi nimi je v tuto chvíli kolosální hodnotový rozdíl a současná forma je pro Chilana daleko! Alejandro Tabilo vyřadil v prvním kole z vyzyvatele Puerto Vallarta španělského veterána Adriana Menendeze-Maceirase (6-3 6-2 / sedm odeslaných es, se dvěma dvojitými chybami / dobré procento 79 % na body udělené při prvním podání míč / nevzdal své podání / na returnu si připsal tři z celkových čtyř dostupných brejkbolů), přičemž Američan Donald Young také přihrál v minimu setů kvazianonymního soupeře v osobě jeho devatenáctiletá krajanka Milledge Cossuová (6-1 6-3 / dvě esa vyslána, s dvojchybou / jednou se vzdala práce / na straně návratu koupila deset příležitostí k přerušení, využila polovinu z nich). | 667

 

Tipér s více než 10 lety zkušeností v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
19 /0 / 6
Výpočet:
+ 686 Kč
ROI:
27,4 % || | 748
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 25
19 /0 / 6
Výpočet: | || 832
ROI: + 0,3 %
Sázení: 1098
597 / 54 / 447 || | 853
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Méně než 19,5 her v zápase
Komentáře
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt