Alejandro Tabilo - Tatsuma Ito: Tenisové předpovědi ATP Puerto Vallarta

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Tabilo vs.

V sobotu ráno, 27.11.2021, nejdříve ve 4:00, se Alejandro Tabilo a Tatsuma Ito utkají ve čtvrtfinále turnaje ATP Challenger Tour v Puerto Vallarta v Mexiku. , tvrdý venkovní) . Jedna z online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva hráče : 1,25 @ Alejandro Tabilo vs. 3,70 @ Tatsuma Ito!

ALEJANDRO TABILO (# 141 ATP)

Nejlepší tři v soutěži vyzyvatelů Puerto Vallarta, Jihoamerický má možnost vyrovnat nejlepší výkon získaný na zmíněném turnaji - posledním semifinále se dvěma sezónami (v rozhodujícím setu pak prohrál zápas s Australanem Johnem Patrickem Smithem). Má schopnost snadno se adaptovat na většinu hracích povrchů, takže po výhře Guayaquil Challenger na antuce na začátku listopadu se určitě dá prosadit i zde.

  • VICTORII Tabilo vs. Ito: nehráli

TATSUMA ITO (# 283 ATP)

Je mu třiatřicet let a má za sebou spoustu zkušeností, v jednu chvíli byl # 60. tenista na světě ve světovém žebříčku dvouhry, narodil se v Mie (Japonsko) a bydlí v Tokiu (Japonsko), je pravák, který provádí klopu oběma rukama, měří kolem 1,80 ma těžit z podpory trenéra Alexandera Waske! Poslední dvě sezóny byly nejslabší v kariéře Japonce, což nás vede k domněnce, že se blíží spíše důchodu než výkonu.

  • VÍTĚZSTVÍ Tabilo: nehráli

Alejandro Tabilo - Tatsuma Ito: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na minimální výhru setu, a to i jednoduchým jihoamerickým způsobem, protože právě teď je rozdíl. dva borci a současná forma je jednoznačně plusem Chilanu! Alejandro Tabilo se do této fáze soutěže nevzdal a snadno se prosadil proti soupeřům, jako byl iberský veterán Adrian Menendez-Maceiras (6-3 6-2), respektive Američan barvy Donald Young (6-2 6-1 ) . Na druhou stranu se bez ztráty setu prosadili i Japonci na úkor soupeřů jako Nizozemec Gijs Brouwer (6-2 7-6), respektive Mexičan Juan Alejandro Hernandez Serrano (6-2 6-3), dva více než průměrní tenisté. Hlavní výhodou Jihoameričana zůstává, že má první superúčinnou bombovou službu, stejně jako silné rány, které je schopen vyslat; tenis, který hrají Japonci, je mnohem plošší.

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
19 /0 / 6
Výpočet:
+ 686 Kč
ROI:
27,4 % || | 740
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 25
19 /0 / 6
Výpočet: | || 824
ROI: + 0,3 %
Sázení: 1098
597 / 54 / 447 || | 845
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
2-0 v sadách @ Alejandro Tabilo
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt