Alexander Zverev - Matteo Berrettini: předpovědi Tenis Finále ATP Turín

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Zverev vs. Berettini z Turína (Itálie, tvrdý sál). Jedna z

Duminica la pranz, 14/11/2021, nu mai devreme de ora 22:00, Alexander Zverev si Matteo Berrettini vor juca in meciul al doilea din “Grupa Roşie” a turneului ATP World Tour Finals de la Torino (Italia, hard indoor). Una dintre online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující kurzy na výhru pro dva hráče : 1,37 @ Alexander Zverev vs. 3,15 @ Matteo Berrettini!

ALEXANDER ZVEREV (# 3 ATP)

Je mu dvacet čtyři let, narodil se v Hamburku (Německo), ale sídlí v Monte Carlu (Monaco), je pravoruký hráč a provádí klopu oběma rukama, tenista s prodloužením (1,98 m) a prvním perkusivním podáním, mezi nejlepšími na okruhu, troufám si říci , těží z podpory svého otce na trenérské straně - Alexandra Zvereva staršího! Již pátý rok v řadě na "Turnaju mistrů" - o Němci bychom mohli říci, že je již zkušeným hráčem, zvláště když jednou prošel ve svém rekordu touto prestižní závěrečnou soutěží sezóny (2018).

  • VICTORII Zverev vs. Berrettini: 7-5 6-2 (Roma Masters, 2018, zgura), 6-3 6- 4 (Shanghai Masters, 2019, tvrdý venkovní bazén), 6-7 6-4 6-3 (Madrid Masters, 2021, antuka) | || 653

MATTEO BERRETTINI (#7 ATP)

Je mu dvacet pět let, patří ke stejné generaci jako jeho soupeř, narodil se v Římě (Itálie) a také bydlí v Monte Carlu (Monaco), je také pravák a provádí bekhend oběma rukama, také tenista s prodloužením (1,96 m) a efektivním prvním podáním a silným forhendovým úderem, který se těžko vrací, když najde svůj cíl, má tým tří trenérů za Vincenzem Santopadrem & Marco Gulisano & Umberto Rianna! Na „Turnaju mistrů“ je teprve podruhé v kariéře – při první zkušenosti (2019) neprošel skupinovou fází.

  • VICTORII Berrettini vs. Zverev: 7-5 7-5 (Roma Masters, 2019, zgura)

Alexander Zverev – Matteo Berrettini: Sázkové kurzy a sázkové předpovědi || na tvrdý indoor! Alexander Zverev přichází do Turínské haly s optimismem a dobrou morálkou, po devíti úspěších získaných v posledních deseti zápasech na tvrdém hale (povrch, na kterém se cítí výborně a může porazit každého) na Laver Cupu, Vídni (mistr) a Paris-Bercy Masters. Na druhou stranu, Matteo Berrettini, s pouhými pěti zápasy odehranými na tvrdém hale v posledních dvou sezónách, na poslední oficiální soutěži, kterou poctil svou přítomností, na tomto typu povrchu nezapůsobil, protože měl vážné výkyvy ve hře se soupeři na hand jako Australan Alexej Popyrin (7-6 6-3), nebo Gruzínec Nikoloz Basilashvili (6-7 6-2 6-3) a především s Iberanem Carlosem Alcarazem (1-6 7-6 6-7) ve vídeňské hale ATP.

Mizez pe o partida controlata si castigata in cele din urma, zic eu chiar in minim de seturi, de tenismenul mai experimentat si aflat intr-o forma de moment per total mult mai buna pe hard indoor! Alexander Zverev vine in sala de la Torino cu optimism si moral bun, dupa cele noua succesuri obtinute in ultimele zece meciuri disputate pe hard indoor (suprafata pe care se simte excelent si poate invinge pe oricine) la competitiile Laver Cup, Vienna (campion) si Masters-ul de la Paris-Bercy. De cealalta parte, cu doar cinci meciuri disputate pe hard indoor in ultimele doua sezoane, Matteo Berrettini n-a impresionat pe acest tip de suprafata la ultima competitia oficiala pe care a onorat-o cu prezenta, avand fluctuatii serioase in jocul practicat cu adversari la indemana precum australianul Alexei Popyrin (7-6 6-3), ori gruzinul Nikoloz Basilashvili (6-7 6-2 6-3) si mai ales cu ibericul Carlos Alcaraz (1-6 7-6 6-7) in sala de la Vienna ATP.

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
19 /0 / 6
Výpočet:
+ 686 Kč
ROI:
27,4 % || | 747
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 25
19 /0 / 6
Výpočet: | || 831
ROI: + 0,3 %
Sázení: 1098
597 / 54 / 447 || | 852
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
2-0 v sadách @ Alexander Zverev
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt