Alkmaar - CFR Cluj: tip na zápas Conference League

The Legalbet Expert, Ion Alexandru, doporučuje zápas Conference League, s kurzem 1,60 .

Zápas Alkmaar - CFR Cluj je naplánován na čtvrtek 4. listopadu v 19:45 na stadionu AFAS v Alkmaaru.

Alkmaar - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Nizozemci prokázali v Kluži velkou sílu a oni udělá vše pro kvalifikaci z této fáze skupin. Akmaar je v dobré formě, zejména doma. Řecký útočník Pavlidis vstřelil v posledních 2 domácích zápasech AZ 3 góly a je hlavním nebezpečím pro rumunského mistra. Alkmaar je první v této skupině Conference League se 7 body po prvních 3 zápasech a je velkým favoritem na kvalifikaci na evropské jaro. Nizozemský celek přistupuje k agresivnímu stylu a v domácích zápasech se mu daří poměrně rychle prosazovat. V 8 z posledních 10 domácích zápasů skóroval Jansenův tým už v prvním poločase. Navíc v posledních 2 zápasech nizozemského šampionátu Alkmaar vstřelil 5 gólů v prvním poločase.

CFR Cluj - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Dan Petrescu je v komplikovaná situace na CFR Cluj. Muž, který vytvořil tento tým, už nemůže používat stejné hráče k dosažení dobrých výsledků v Evropě, protože už nemají energii. Dobrým příkladem je Culio. Argentinec, který byl kdysi motorem týmu, se už nedokáže vyrovnat s týmy se sebevědomím Alkmaaru. Fotbalisté s rychlostí a technikou, kterou nizozemský tým má, dezorientují stárnoucí tým, jako je CFR. I když Burcă a Cestor tvoří dvojici spolehlivých středních obránců, nebezpečí přichází, když musí čelit týmu, který útočí bez ohledu na skóre. CFR má v této sezóně problémy. Sumudica utrpěl bolestivé zranění v Banja Luka, utrpěl na Gibraltaru a zkolaboval s Red Star v Bělehradě a Petrescu překvapivě prohrál s Botosani a Rapidem v 1. lize.

Alkmaar - CFR Cluj Sázkové kurzy a sázkové tipy

CFR Cluj hraje svou budoucnost v evropských pohárech v této cestě z Nizozemska. Rumunští šampioni musí jít hrát, i když tradičně Dan Petrescu obvykle čeká na soupeře. Před Alkmaarem by to byla chyba, protože nizozemský tým má fotbalisty schopné skórovat, pokud nedokážete udržet obrannou linii hodně vysoko. Karlsson a Pavilidis prokázali v Kluži své kvality a od té doby hrají ještě lépe. Můj tip na tento zápas proto zní: Alkmaar dává gól už v prvním poločase. Betano nabízí na tuto volbu dobrý kurz: 1,60

Prieteni, va oferim zilnic ponturi si bilete ce au cote valoroase, atent selectionate, de la cele mai bune case de pariuri legale z Rumunska. Před konečným rozhodnutím o sázení nezapomeňte projít svým vlastním filtrem všechny návrhy, které najdete na našich stránkách.

 

Sportovní novinář a komentátor se zkušenostmi asi 20 let – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní De la inceput
Sázky:
7 / 1 /11
Výpočet:
- 573 Kč
ROI:
- 30,2 %
Sázky:
154 / 6 / 144
Počet : | || 749
-2 627 Kč
ROI:
- 8,6 %
Ion Alexandru
Sportovní novinář a komentátor s asi 20letou praxí – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní Od začátku
Sázení: 19
7 / 1 / 11 || | 819
Calcul:
ROJ: - 0,3 %
Sázení: 304
154 / 6 / 144 || | 842
Calcul
ROI: - 8,6 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Alkmaar skóre v první polovině
Komentáře