Ana Bogdan - Ivana Jorovic: předpovědi WTA Tennis Cluj-Napoca

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Bogdan vs. Jorovic.

V pondělí večer 25.10.2021, nejdříve v 18:00, se Ana Bogdan a Ivana Jorovic utkají v úvodním kole turnaje WTA Tour v Cluj-Napoca (Rumunsko, tvrdý sál) . Jedna z online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva: 1,18 @ Ana Bogdan vs. 4,90 @ Ivana Jorovic!

ANA BOGDAN (# 106 WTA)

Po letech vám bude přesně dvacet devět měsíců, získala mnoho zkušeností na WTA Tour, narodila se a žije v Sinaia (Rumunsko), je pravou rukou, která provádí klopu oběma rukama, měří kolem 1,71 a těží z podpory trenéra Andrase Szekelyho! Oficiální zápas nehrál od posledního srpnového dne, kdy prohrál v úvodním kole US Open (hard outdoor) duel s Iberankou Rebekou Masarovou (7-6 6-7 6-7). | 651

  • VICTORII  Bogdan vs. Jorovic: nehráli

IVANA JOROVIC (# 417 WTA)

Je jí dvacet čtyři, narodila se a sídlí v Cacaku (Srbsko), byl jedničkou na světě na juniorské úrovni (2014) a v jednu chvíli si hodně sliboval, má nějaké zápasy ve Fed Cupovém týmu srbských žen, je také pravák a provádí bekhend oběma rukama, měří kolem 1,74 m a těží z podpory trenéra Vuka Tapuškoviče! Před dvěma sezónami se dostal na vrchol žebříčku dvouhry, byl 86. na světě, ale letos hrál velmi málo (10 zápasů).

  • VÍTĚZSTVÍ Jorovic vs. Bogdan: nehráli

Ana Bogdan - Ivana Jorovic: Sázkové kurzy a sázkové předpovědi

Vsadil jsem na kontrolovanou hru a vyhrál jsem v minimu setů a s "under" na rumunských hrách, mezi oběma borci je evidentní rozdíl ve zkušenostech, hodnotách a říkám hlavně fyzické přípravě! Ivana Jorovic (pouze dvě výhry a osm porážek v základní části, bez úspěchu na rychlém povrchu) například minulý týden hrála v kvalifikaci turnaje WTA na Tenerife (hard outdoor) a žalostně prohrála duel s Číňankou Xinyu Wang (0-6 1-6); Srbka nehrála v základní části žádný halový hardcore zápas a celkem za poslední tři roky má na kontě jediný zápas, navíc prohrála. Ana Bogdan je bývalá číslo 59 ve dvouhře na okruhu WTA a pokaždé, když hrála na rumunské půdě, dařilo se jí, měla motivaci dokázat a nyní má dokonce příležitost vrátit se do první světové stovky, pokud zaznamená výsledek dobré v hale Cluj-Napoca.

 

Tipér s více než 10 lety zkušeností v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
19 /0 / 6
Výpočet:
+ 686 Kč
ROI:
27,4 % || | 750
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 25
19 /0 / 6
Výpočet: | || 834
ROI: + 0,3 %
Sázení: 1098
597 / 54 / 447 || | 855
Calcul
ROI: - 2,0 %
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Dostávejte denně výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky . Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt