Ana Bogdan - Varvara Gracheva: Předpovědi WTA Tennis Limoges

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Bogdan vs. Gracheva. tvrdý vnitřní). Jedna z

Sambata la pranz, 18/12/2021, nu mai devreme de ora 16:00, Ana Bogdan si Varvara Gracheva vor juca in prima semifinala a turnelui WTA 125k Series Tour de la Limoges (Franţa, hard indoor). Una dintre online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva: 1,88 @ Ana Bogdan vs. 1,93 @ Varvara Gracheva!

ANA BOGDAN (# 119 WTA)

Pokud jsou u předchozích dvou přítomni na vnitřním pevném disku od Limoges WTA Rumunka se zastavila pokaždé ve čtvrtfinále, nyní postupuje do předposledního dějství soutěže díky důležitému vítězství před Francouzkou Jessikou Ponchet (7-5 ​​​​7-5). Naše krajanka měla celkově velmi dobrý výkon a nevzdala se v předchozích dvou kolech, kdy měla za soupeřku slonovinovou Miriam Bolkvadzeovou (6-2 6-1) a další Francouzku v osobě Mallaurie Noel (6-3). 6-2).

  • VICTORII Bogdan vs. Gracheva: žádné vítězství

VARVARA GRACHEVA (# 79 WTA)

Nikdy v minulosti nezávodila na turnaji WTA 125k Series Tour v Limoges a shromáždí se pár bodů a vyšplhá o pár míst ve světovém žebříčku jen proto, že se kvalifikoval v předposledním dějství soutěže! Ve všech třech hrách, kterých se účastnila, měla co dělat, počínaje prvním kolem s Němkou Tamarou Korpatshovou (6-3 7-5) a pokračovat v osmifinále proti Iberské Cristině Bucsaové (4-6). 6-2). 6-4) a končící „čtvrtfinálovým“ zápasem s Belgičankou Greetje Minnen (6-3 5-7 6-1).

  • VÍTĚZSTVÍ Gracheva vs. Bogdan: 7-5 3-1 ret. (Chicago WTA, 2021, tvrdý venkovní)

Ana Bogdan - Varvara Gracheva: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na rumunské vítězství pro oba extra zkušenosti, které jí jinak pomáhají závěrečné fáze takového turnaje a také to, že na hřiště vstoupí po fyzické stránce mnohem čerstvější a s mnohem větší jistotou, protože set dosud nevzdal! Ana Bogdanová musela ve čtvrtfinále čelit soupeři mimořádně účinným a úderným prvním podáním a i přes tuto skutečnost dokázala získat osm brejkových příležitostí a pět z nich využít, přičemž drtivou většinu výměn míčů měla pod kontrolou. byly prodlouženy. Na druhou stranu je nejagresivnějším typem tenistky Ruska Varvara Gracheva, která má nejsilnější údery, ale také dělá během zápasu mnohem více nevynucených chyb; Sovětka strávila v osmifinále dvě hodiny na hřišti a také dvě hodiny ve čtvrtfinále, střídala dobré časy s katastrofálními - v zápase s Minnen udělala sedm dvojchyb, čtyřikrát přišla o práci a na odvrácené straně, bylo využito sedm z jedenácti brejkbolů.

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
23 /0 / 5
Výpočet:
+ 1 072 Kč
ROI:
38,3 %
Sázky:
603 / 54 / 449 || | 704
Calcul:
- 2 005 Kč
ROI:
- 1,8 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 28
23 /0 / 5
Výpočet: | || 778
ROI: + 0,4 %
Sázení: 1114
603 / 54 / 449 || | 799
Calcul
ROI: - 1,8 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Victorie @ Ana Bogdan
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Denně dostáváte výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt