Andrey Rublev - Botic Van De Zandschulp: ATP Tennis Predictions St. Petrohrad

Legalbet Tipster Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Rublev vs. Van De Zandschulp.

Pátek v noci, 29. 10. 2021, nejdříve v 18:30 Petrohrad (Rusko, tvrdý sál). Jedna z online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující kurzy na výhru pro dva hráče : 1,26 @ Andrey Rublev vs. 3,85 @ Botic Van De Zandschulp!

ANDREY RUBLEV (č. 6 ATP)

Číslo jedna v soutěži ATP World Tour v St. Petrohrad, favorit hostitelů také začíná z pozice titulového šampiona a má nějaké body aparátu! Se sedmi výhrami a jednou porážkou v základní části na halovém hardu (dvouhry) začal Andrey Rublev právě zde a v osmifinále porazil v minimu setů Bělorusa Ilju Ivašku (6-4 6-4), ale dokázal to. nebude mít snadný zápas se soupeřem, který byl na tomto typu povrchu stále nebezpečný.

  • VÍTĚZSTVÍ Rublev vs. Zandschulp: žádné vítězství

VAN DE ZANDSCHULP (# 69 ATP)

Tento měsíc mu bylo šestadvacet, narodil se ve Wageningenu (Nizozemsko) a je se sídlem ve Veenendaalu (Nizozemsko) je pravoruký hráč, který předvádí bekhend oběma rukama, měří kolem 1,91 m a v současné době netěží z podpory žádného trenéra! Toto je zdaleka nejlepší sezona pro Nizozemce, kterému se podařilo nejen přejít ze soutěží úrovně ATP Challenger Tour do soutěží úrovně ATP World Tour, ale také „prolomil mračna“ na úrovni Grand Slamu: počínaje kvalifikační fází. , dostalo se do čtvrtfinále na US Open.

  • VÍTĚZSTVÍ Zandschulp vs. Rublev: 1-6 6-4 6-3 (Rotterdam, 2017, tvrdý sál)

Andrey Rublev - Botic Van De Zandschulp: Cote la sázky a předpovědi sázky

Vsadil jsem na vyrovnanější hru, než nám ukazují kurzy nabízené sázkovými kancelářemi na dva borce, s přihlédnutím k oscilačnímu vývoji, který měl Rus v předchozím kole (je pravda, že se nevzdal svého práci a vyhrál v minimu setů, ale nabídl soupeři sedm brejkbolů, měl nějaké problémy při vlastním podání a return nebyl vždy přesný), ale také solidní evoluce, které Nizozemec měl (efektivní při vlastním podání) při ve stejnou dobu na petrohradském halovém harddisku - v kvalifikaci vypadl Australan Marc Polmans & Rus Evgeny Donskoy, čímž se zvýšila úroveň hry na hlavním stole v duelech s Japoncem Yoshihito Nishiokou (6-2 6-2 / jednou přišel o práci ) date, ale koupil jedenáct break pointů - pět plodných), respektive Američan Sebastian Korda (6-2 7-5 / nevzdal se své práce, ale koupil šest breakballů - tři z nich plodné)

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
17 /0 / 3
Výpočet:
+ 836 Kč
ROI:
41,8 % || | 705
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 20
17 /0 / 3
Výpočet: | || 789
ROI: + 0,4 %
Sázení: 1106
597 / 54 / 447 || | 810
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 20,5 her v zápase
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Získejte denní výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od Odborníci a tipéři Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt