Andy Murray – Tommy Paul: Předpovědi ATP Tennis Stockholm

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Murray vs. Paul. tvrdý vnitřní). Jedna z

Joi seara, 11/11/2021, nu mai devreme de ora 19:00, Andy Murray si Tommy Paul vor juca in faza sferturilor de finala a turneului ATP World Tour de la Stockholm (Suedia, hard indoor). Una dintre  online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující kurzy na výhru pro dva hráče : 1,55 @ Andy Murray vs. 2,50 @ Tommy Paul!

ANDY MURRAY (# 143 ATP)

Má šanci přiblížit se jen několika prvním umístí jednu setinu světa, pokud se mu nějak podaří dostat se domů s trofejí ATP Stockholm, soutěž, ve které ještě nikdy nehrál! Zkušený dvaatřicetiletý Brit, bývalá světová jednička světového žebříčku dvouhry, v úvodním kole snadno zvítězil s Norem Viktorem Durasovičem (6-1 7-6), ale skutečné překvapení přišlo až v osmifinále. finále, v souboji s Italem Jannikem Sinnerem (7-6 6-3)

  • VÍTĚZSTVÍ Murray vs. Paul: nehráli

TOMMY PAUL (# 52 ATP)

V žebříčku dvouhry se díky tomuto čtvrtfinále vyšplhal o dvě místa a vyrovnal takzvaně kariérně nejlepší a v případě, že postoupí v předposledním dějství ATP Stockholm, evidentně ještě o pár míst vystoupáte a zapíše si nový osobní žebříček, jaký ještě nikdy neměl! Čtyřiadvacetiletý Američan preferuje rychlé povrchy a švédskou soutěž zahájil snadným úspěchem s mladíkem Leo Borgem (6-4 6-2) a v osmifinále se dočkal i vítězství z pozice v. outsider před krajanem Taylorem Harrym Fritzem (6-4 6-4).

  • VÍTĚZSTVÍ Paul vs. Murray: nehráli

Andy Murray - Tommy Paul: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na kontrolovanou hru a nakonec vyhrál Skot, protože má oproti svému soupeři velké plus: Dobře se hodí do zdlouhavé výměny míčků, zvláště když se tenisté dostanou do pozice podání druhým míčkem! Andy Murray čelil v předchozím kole #TOP 10 světovému soupeři a jeho procenta byla naprosto působivá ve všech ohledech: dva míče na podání (což jsem řekl výše), agresivně na straně návratu, dostal šest příležitostí k brejku, dva z nich během druhá sada. Naopak Američan Tommy Paul v souboji s Taylorem Harry Fritz vyslal jen dvě esa, dopustil se tří dvojchyb, první podání na hřiště dal jen v 51 % případů a na druhý míč na podání měl procento. pouze 45 % získaných bodů; vzdal se své služby jednou a nabídl čtyři body zlomu a na druhé straně využil tři z celkem sedmi dostupných příležitostí.

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
22 /0 / 8
Výpočet:
+ 658 Kč
ROI:
21,9 % || | 732
Pariuri:
606 / 54 / 452
Výpočet:
- 2 141 Kč
ROI:
- 1,9 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 32
22 /0 / 8
Výpočet: | || 816
ROI: + 0,2 %
Sázení: 1122
606 / 54 / 452 || | 837
Calcul
ROI: - 1,9 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
(AH) -2,5 hry @ Andy Murray
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Získejte denní výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od Odborníci a tipéři Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt