Anglie - Albánie: tip na zápas z kvalifikace mistrovství světa

The Legalbet Expert, Ion Alexandru, vám doporučuje zápas z přípravných zápasů mistrovství světa na kurz 2,87.

Zápas Anglie – Albánie je naplánován na pátek 12. listopadu ve 21:45 na stadionu Wembley v Londýně.

Anglie - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Gareth Southgate dokázal dovést tým na Euro Finále 2020. Stejně jako ostatní finalisté z letošního léta má Anglie jen malé problémy se soustředěním na přípravné zápasy na mistrovství světa v Kataru. 1:1 s Maďarskem doma je toho výmluvným příkladem. S mnoha hvězdami, ale zároveň s fotbalisty unavenými po velmi silných víkendových zápasech Southgate ví, že musí hráčům dávkovat snahu. Anglie v této předběžné skupině inkasovala pouze 3 góly, ale očekávaná rotace Southgate by mohla narušit obranu. Vítězstvím si Angličané jistí své místo na příštím mistrovství světa příští zimu, velmi silná skupina, která obsahuje 3 týmy, které zaujaly na minulém Euru. Vítězství na hřišti Maďarska získané letos na podzim nám ukazuje, že Albánie má potenciál. V zápase na legendárním Wembley chce trenér Eddy Reja uštědřit pořádnou ránu. 76letý Ital má bohaté zkušenosti a má tajnou zbraň. Útočník Myrto Uzuni je v Maďarsku ve skvělé formě. Za Ferencváros vstřelil Uzuni 6 gólů v posledních 4 zápasech, včetně gólu Celticu v Evropské lize. Deja's team porazil Maďarsko, jeden z týmů, který na posledním finálovém turnaji mistrovství Evropy vyvolal spoustu vzrušení. Albánci v Anglii nikdy neskórovali, ale teď to vypadá na nejlepší čas.

Albania - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Albanezii au reușit să adune 15 puncte în această grupă foarte puternică din care fac parte 3 echipe care au impresionat la ultimul Euro. Victoria de pe terenul Ungariei, obținută în această toamnă, ne arată faptul că Albania are potențial. În meciul de pe legendarul Wembley, selecționerul Eddy Reja vrea să dea o mare lovitură. Italianul de 76 de ani are multă experiență și are o armă secretă. Atacantul Myrto Uzuni este în mare formă, în Ungaria. Pentru Ferencvaros, Uzuni a marcat 6 goluri în ultimele 4 meciuri, inclusiv în poarta lui Celtic, în Europa League. Trupa lui Deja au învins tur-retur Ungaria, una dintre echipele care au produs multe emoții la ultimul turneu final al Campionatului European. Albanezii nu au marcat niciodată în Anglia, dar acum pare momentul cel mare bun.

Anglie – Albánie – sázkové kurzy a tipy na sázky

Anglie má skvělý tým a Southgate dokázal vytvořit extrémně pečlivou obranu. I tak ale mají Albánci šanci. Úspěch ve Wembley se rovná zázraku, ale gól na hřišti vicemistra Evropy není tak nepravděpodobný. Proto můj tip na tento zápas zní: Albánie boduje. Betano nabízí na tuto volbu vynikající kurz: 2,87

Prieteni, va oferim zilnic ponturi si bilete ce au cote valoroase, atent selectionate, de la cele mai bune case de pariuri legale z Rumunska. Nezapomeňte si před konečným rozhodnutím o sázení projít svým vlastním filtrem všechny návrhy, které najdete na našich stránkách.

 

Sportovní novinář a komentátor se zkušenostmi asi 20 let – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní De la inceput
Sázky:
7 / 1 /11
Výpočet:
- 573 Kč
ROI:
- 30,2 %
Sázky:
154 / 6 / 144
Počet : | || 718
-2 627 Kč
ROI:
- 8,6 %
Ion Alexandru
Sportovní novinář a komentátor s asi 20letou praxí – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní Od začátku
Sázení: 19
7 / 1 / 11 || | 788
Calcul:
ROJ: - 0,3 %
Sázení: 304
154 / 6 / 144 || | 811
Calcul
ROI: - 8,6 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Albánie skóre
Komentáře