Arizona Coyotes – Columbus Blue Jackets: Předpovědi hokeje NHL

Motivace k dosažení nového úspěchu jsou dva týmy a pak jsem přesvědčen, že ze sebe vydají maximum. Bude to velkolepá hra? 562

Vineri, de la ora 04:00, la Phoenix, Gila River Arena, Arizona si Columbus se intalnesc intr-un meci din cele care sunt programate in NHL.

Arizona Coyotes: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Poslední fáze zlomila tři po sobě jdoucí porážky a jako výsledek vyhrál 3:2 na hřišti St. Louis Blues. Byl to úspěch Kylea Capobianca a Barretta Haytona (2). S tímto teprve druhým vítězstvím nemohl být v Západní konferenci výše než na posledním místě. má 5 bodů a výsledkem je poslední v Centrální divizi, kde má dvakrát více bodů než tým před ním

Columbus Blue Jackets: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

A Columbus dokázal vyhrát zápas konaný v předchozím kole. Uměl naplno využít šance zahrát si na vlastním hřišti, kde se před ním vytáhli Detroit Red Wings a porazili ho 5:2. Pozoruhodný je způsob, jakým se vrátila do tabulky, protože vedla 2:0 a až do konce se prosadila rozdílem tří branek. Vítězné góly padly v posledních čtyřech minutách, kdy se trefil třikrát za oba týmy, vzhledem k tomu, že oba mají motivaci hrát na stejně vysoké úrovni. Když se však potkali v posledních zápasech, vždy vstřelili alespoň pět gólů a myslím, že sázka na gól zůstává dobrou možností a doufám, že bude ta inspirovaná.

Arizona Coyotes - Columbus Blue Jackets: cote la pariuri si pronostisticuri pariuri

Nu se anunta deloc un duel usor pentru cele doua echipe, avand in vedere ca ambele sunt motivate sa joace la acelasi nivel inalt. Totusi, cand s-a intalnit in ultimele meciuri mereu s-au inscris cel putin cinci goluri si cred ca pariul pe goluri ramane o varianta buna si sper eu sa fie cea inspirata.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
50 / 6 | || 661  /  32
Výpočet:
- 332 Kč
ROI:
-3.8 %
Sázky:
2462 / 52 / 1537
Výpočet:
- 12 368 Kč
ROI:
- 3,1 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další šampionáty v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 88
50 / 6 / 32 || | 764
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4051
2462 / 52 / 1537 || | 787
Calcul
ROI: - 3,1 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 4,5 gólu
Komentáře