AS Řím - Zorya: Fotbalové tipy Evropské konferenční ligy

Vítězství Říma v tomto duelu znamená, že se zbaví potenciálního soupeře pro kvalifikaci ve vyšších fázích.

Čtvrtek, od 22:00 v Římě, na Stadio Olimpico, AS Řím přijímá návštěvu Zoryi v duelu 5. kola skupiny C Evropské konferenční ligy.

AS Řím: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Je to tým, který respektuje a Evropa je nejen v italském fotbale, ale nemyslím si, že se příliš soustředil na Evropskou konferenční ligu. Je na druhém místě se 7 body, ale případný úspěch ji může dovést na první pozici. Mezi ní a nasazenou 1. příčkou ve skupině C je jediný bod, od třetího místa ji však dělí další bod. To znamená, že musí hrát minimálně tak dobře jako v zápase proti Janovu na konci minulého týdne, kdy vyhrál 2:0 výsledky, statistiky

Zorya: forma de moment, ultimele rezultate, statistici

V poslední fázi ukrajinského šampionátu , byla poražena 2:1 od Lvova, v utkání, které podpořila v roli hostujícího týmu. Právě neúspěch přerušil sérii šesti po sobě jdoucích vítězství, duelů, ve kterých narazil i na dobré týmy. Zorya je také na 3. místě ve skupině se 6 body a všechny body byly výsledkem dvojkola proti Bulharkám z CSKA Sofia. Pokud to bylo v kole 1:0, v odvetném, respektive předchozím zápase vyhrál se skóre 2:0

AS Řím - Zorya: sázkové kurzy a sázkové předpovědi

In tur a fost 3-0 pentru Roma, dar cert este ca pe Zorya nu o avantajeaza deloc daca pierde la Roma pentru ca inseamna si eliminarea ei matematica intr-o proportie foarte mare. Si atunci, voi miza din nou pe goluri, deoarece sunt doua echipe care stiu sa joace fotbal, aratand asta de-a lungul competitiei.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
55 / 5 / 26
Výpočet:
+ 621 Kč
ROI:
7,2 %
Sázky:
2475 / 52 / 1539
Výpočet:
- 11 780 Kč
ROI:
- 2,9 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 87
55 / 5 / 26 || | 786
Calcul:
ROJ: + 0,1 %
Sázení: 4076
2475 / 52 / 1539 || | 809
Calcul
ROI: - 2,9 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 2,5 gólu
Komentáře
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri

Denně dostáváte výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt