Atlético Madrid - AC Milán: Tip Ligy mistrů

Expert na Legalbet Silviu Tudor Samuilă doporučuje zápas Ligy mistrů.

Zápas Atletico - AC Milán se hraje dnes večer od 22:00 na stadionu Wanda Metrolopitano (Madrid).

Atletico a Milán jsou poslední dva v tom, co mezinárodní tisk nazval skupinou smrti. Liveprool je již kvalifikován, vyhrál všechny dosavadní zápasy, Porto je druhé s 5 body, Atletico má čtyři a Milán pouze jeden. Italové mají pouze možnost vítězství doufat v osmé mistry, ale ani v této variantě nejsou ve svých rukou. Pokud Porto vyhraje na Anfieldu (nepravděpodobné) nebo Atletico doma, Milán bude v polovině. I tak se Simeoneho tým dostával do branky jen velmi obtížně, rozhodující gól padl z penalty, kterou v poslední minutě prodloužení proměnil Griezmann. Byl to extrémně vypjatý zápas, ve kterém turecký Cakir ukázal sedm žlutých a jednu červenou a dnešní zápas má všechny šance vypadat jako on. Fotbalisté Pioli byli ve čtyřech zápasech 15krát varováni, v průměru téměř 4 varování na zápas. Atlético bylo o něco těžší, španělští šampioni viděli pouze 9 žlutých karet, něco málo přes 2 na zápas.

Meciul tur s-a încheiat cu victoria lui Atletico 2-1, dar a fost marcat de eliminare discutabilă a lui Kessie încă din prima repriză. Chiar și așa, trupa lui Simeone a găsit foarte greu drumul spre poartă, golul decisiv venind dintr-un penalty transformat de Griezmann în ultimul minut al prelungirilor. A fost o partidă extrem de tensionată, în care turcul Cakir a arătat șapte galbene și un roșu, iar partida din această seară are toate șansele să îi semene.

Milan ocupă locul patru în clasamententul galbenelor în Champions League. Fotbaliștii lui Pioli au fost avertizați de 15 ori în cele patru partide, o medie de aproape 4 avertismente pe meci. Atletico a fost ceva mai ponderată, jucătorii campioanei Spaniei văzând doar 9 galbene, un pic peste 2 pe joc.

Arbitrul disputei este slovenul Slavko Vincic, un central experimentat, de 41 de ani, care știe exact când este cazul să fie drastic (în Beșiktas – Sporting a arătat 7 cartonașe galbene), dar și când e cazul să intervină cât mai puțin, cum s-a întamplat în partida Atalanta – United în care a scos galbenul o singură dată din buzunar.

Atletico - Milan: šance a prognóza

Miza este foarte mare, Wanda Metropolitano un vulcan în asemenea gen de dispute, fotbaliștii vor fi încărcați, în tur s-a jucat tare și nu am niciun motiv să nu cred că și în seara asta vor sări scântei. Pentru o dispută cu cel puțin cinci galbene, Public Win ne oferă o cotă de 1.58. Merge combinată pe un bilet.

 

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázky:
7 /0 / 6
Výpočet:
+ 118 Kč
ROI:
9,1 %
Sázky:
116 /0 / 105
Výpočet:
- 819 Kč
ROI: || | 722 == = - 3,7 %
-3.7 %
Tudor Silviu Samuila

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázení: 13
7 /0 / 6
Výpočet: | || 788
ROI: + 0,1 %
Sázení: 222
116 /0 / 105
Výpočet || | 811
ROI: - 3,7 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Minimálně 5 žlutých karet v zápase
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Denně dostáváte výběr aktuálních tipů a tipů pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt