Atletico Madrid – Betis: Tipy na sázení na La Ligu

Odborník na právní sázky Cristian Mihală vám dává tip na zápas Atletico Madrid - Betis ve 12. kole || Česky 604

Cu o singură victorie în ultimele 4 partide, campioana are nevoie neapărat de un succes pentru a rămâne cât mai aproape de Real Madrid, în contextul în care liderul, Real Sociedad (aflat la 5 puncte) nu e văzut în continuare drept o formație care să poată câștiga titlul. De partea cealaltă, Betis e într-o formă de zile mari, cu 4 victorii în ultimele 5 partide.

Atletico Madrid: aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

S tolika nepokoji v Barceloně, ​​Zdá se, že Atlético Madrid má v této sezóně v boji o titul pouze jednoho rivala, Real Madrid. Simeoneho tým však prochází těžkým obdobím a po neúspěchu a dvou remízách v posledních 4 zápasech La Ligy klesl na 6. místo - neprostupná obrana, ale něco se v této sezóně změnilo, obránci nedokázali interpretovat skóre požadovaný velkým argentinským technikem. Důkazem toho je posledních 7 odehraných zápasů, kdy Oblak dokázal zavřít branku pouze jednou. Navíc v každém z posledních 3 zápasů inkasovalo Ateltico Madrid minimálně dva góly, což je na Simeoneho požadavky skutečný protivýkon, ale už 3 remízy. Nová remíza s Betisem by znamenala, že "los colchoneros" už na konci turné dosáhnou počtu bodů, které doma ztratili v minulé sezóně. Situace, která by neohrozila šance na titul, ale rozhodně se nebude mluvit o šampionovi jako o hlavním favoritovi na získání šampionátu.

Formația din capitala Spaniei s-a remarcat în ultimul deceniu printr-o defensivă impenetrabilă, însă ceva s-a schimbat în acest sezon, apărătorii nereușind să interpreteze partitura dorită de marele tehnician argentinian. Dovadă în acest sens ultimele 7 partide jucate, când Oblak a reușit să închidă poarta o singură dată. Mai mult, în fiecare din ultimele 3 meciuri, Ateltico Madrid a primit cel puțin două goluri, o adevărată contra-performanță pentru exigențele lui Simeone.

Neînvinsă pe Wanda Metropolitano în stagiunea asta de la Liga, Atletico a bifat însă deja 3 remize. Un nou egal cu Betis ar însemna că "los colchoneros" ajung deja la numărul de puncte pierdute acasă în sezonul trecut la finalul turului. O ipostază care nu ar compromite şansele la titlu, dar cu siguranţă că nu se va mai vorbi despre campioană ca despre principala favorită să ia campionatul.

Naštěstí pro Luise Suareze & Co je Betis ideálním soupeřem, pokud jde o přímé výsledky: Atlético nejenže v posledních 9 zápasech hraných s týmem Sevilly v Madridu nikdy neprohrálo, ale 8krát vyhrálo, pokaždé uspělo. dostat gól.

Bez větších absencí může technický personál také myslet na hru v polovině příštího týdne na Anfieldu (až bude určen 99% vítěz skupiny), ale hráči rojiblanca určitě budou chtějí udělat úspěšnou zkoušku před duelem s Kloppem. Útok Ateltica Madrid je snový, s Joao Felixem, Antoinem Griezmannem a Luisem Suarezem, ale zdá se, že nejvyšší očekávání fanoušků souvisí v neděli s výkonem Uruguayce. V této sezóně má na kontě už 7 gólů, z toho 6 úspěchů po přestávce.

  • Nepřítomní hostitelé v Atléticu Madrid – Betis: Kondogbia, Lemar, Llorente (zranění)

Betis: aktuální stav, nejnovější výsledky, statistiky

Betis má po 11 etapách nejvíce bodů nashromážděných ve své historii a je na 4. místě, stejně jako v bodech s držiteli pozic 2 a 3, Realem Madrid a Sevillou.

Pellegriniho tým nastoupí na Wanda Metropolitano po 3 výhry v řadě, ale letošní forma není náhodná. Vezmeme-li v úvahu konec předchozí sezóny, zjistíme, že "los verdiblancos" zaznamenali v posledních 22 zápasech La Ligy pouze dvě porážky (10 výher, 10 remíz).

Venkovní forma je vynikající, Betis prohrál pouze jeden zápas na cizí půdě (ve Villarrealu). Obrana mimo domov fungovala skvěle, nedělní hostující tým obdržel venku pouhých 5 branek (4. nejlepší obrana v lize ve venkovních zápasech). Tradice v kontextu, ve kterém posledních 10 let přineslo tolik porážek Madridu a záznam Pellegriniho proti Atléticu vůbec nemá dávat příliš mnoho nadějí: Chilan vyhrál pouze jeden z 8 přímých sporů se Simeonem, z || 651

Betis va avea de luptat cu tradiţia, în contextul în care ultimii 10 ani au adus atât de multe înfrângeri la Madrid şi nici recordul lui Pellegrini contra lui Atletico nu e deloc unul menit să ofere prea multe speranţe: chilianul a câştigat doar unul din cele 8 dispute directe cu Simeone, de-a lungul carierei.

Cheia pentru un rezultat pozitiv în capitala Spaniei va ţine, posibil, de forma lui Borja Iglesias, fotbalist care a marcat 4 goluri în ultimele 4 meciuri. Vârful spaniol de 28 de ani a deschis scorul în trei rânduri în aceste dispute, oferindu-i echipei sale boostul moral de care avea nevoie pentru a face partide mari.

  • Absenți la oaspeți în Atletico Madrid - Betis: Camarasa, Gonzalez, Sabaly (accidentaţi).

Atletico Madrid - Betis: Bet kurzy a kurzy

ale převážil v 9 z posledních 10 přímých zápasů, bez ohledu na místo střetů. V jediném zápase této série Oblak inkasoval gól, takže hostující tým bude mít v neděli určitě psychologický práh, i když morálka hráčů musí být po tomto začátku sezóny vysoká. || English: 656 == = Must Simeone je extrémně nespokojený s tím, jak funguje jeho obrana, ale tento duel může znamenat urovnání mnoha věcí v obranné fázi, v kontextu, kdy v 9 z posledních 10 zápasů s Betisem vstřelili méně než 2,5 gólu. | 657

Trebuie spus că Simeone e extrem de nemulţumit de cum funcţionează defensiva sa, dar acest duel poate însemna reglarea multor lucruri pe faza de apărare, în contextul în care în 9 din ultimele 10 partide cu Betis s-au înregistrat sub 2,5 goluri.

Ne aşteaptă un meci destul de echilibrat, dar credem noi că Atletico va lăsa în urmă perioada mai puţin fastă şi va începe să urce, încet dar sigur, spre vârful ierarhiei din La Liga.

Predicție: Victorie Atletico.

e-sazkovekancelare.com vám nabízí denní tipy a tikety se zajímavými kurzy, pečlivě prostudované, od nejlepších licencovaných sázkových kanceláří în România. Înainte de a folosi sugestiile noastre, nu uitați să treceți prin filtrul gândirii voastre partidele și, mai important, nu mizați niciodată pe banii pe care nu vi-i permiteți să îi pierdeți.

 

Sportovní novinář s rozsáhlými zkušenostmi.

30 dní Od začátku
Pariuri:
10 /0 / 8
Výpočet:
-110 Kč
ROI:
- 6,1 %
Sázky:
152 / | || 747 1 / 107
Výpočet:
- 111 Kč
ROI:
- 0,4 %
Cristian Mihala

Sportovní novinář s rozsáhlými zkušenostmi.

30 dní Od začátku
Sázení: 18
10 /0 / 8
Výpočet: | || 827
ROI: - 0,1 %
Sázení: 261
152 / 1 / 107 || | 848
Calcul
ROI: - 0,4 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Victorie Atletico
Komentáře