Austria Vídeň - Salzburg: Bundesligové sázkové tipy Rakousko

Red Bull Salzburg usiluje o páté vítězství v řadě v derby s Austrií Vídeň a vzhledem k tomu, že momentálně hraje, má všechny šance na dosažení tohoto úspěchu. || 554

De la ora 18:00, sambata, la Viena, pe Generali Arena, are loc unul dintre cele mai interesante meciuri din campionatul Austriei. Austria Viena primeste replica lui Red Bull Salzburg, in capul de afis al rundei 14.

Austria Vídeň: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

V posledních zápasech se snažil vyhnout neúspěchu a nějak to zvládli v předchozích třech duelech, ale nepředstavujte si, že to byly jednoduché duely. V úvahu vzal dva výsledky, 2-2 s ADmirou, 1-1 s Tirolem, a také vítězství s Riedem, který porazil 4-1. V rakouském šampionátu je 5. se ziskem 16 bodů. Daleko od první pozice je na stejné úrovni jako druhý tým v hlavním městě, Rapid. 11 z nich bez problémů vyhrál mistr titulu a další dva duely skončily nerozhodně. Můžeme za to také lehkou únavou způsobenou zápasy každé tři dny, které měl v Lize mistrů. Ve skutečnosti po takovém zápase nyní přichází stav 1:2 na hřišti Wolfsburgu. Byl to druhý skromný výsledek za poslední týden, po tom 2:2 na Riedově hřišti.

Salzburg: forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Este singura echipa care pana acum nu a cunoscut esecul, cu toate ca s-au desfasurat 13 dueluri. 11 dintre ele au fost castigate usor de campioana en-titre, iar alte doua dueluri s-au incheiat la egalitate. Putem pune asta si in carca unei usoara oboseli cauzate de jocurile din trei in trei zile pe care le-a avut si in Liga Campionilor. De altfel, dupa un asemenea meci vine acum, un 1-2 pe terenul lui Wolfsburg. A fost al doilea rezultat modest obtinut in ultima saptamana, dupa acel 2-2 de pe terenul lui Ried.

Rakousko Vídeň – Salzburg: sázkové kurzy a předpovědi sázek

před druhým místem, Salcburkem může si myslet, že k této hře přistoupí klidněji. Bylo mu jedno, jestli to bylo derby, nebo se potkal se skromným týmem z Rakouska a vždy zrychlil, což mě nutí věřit, že góly opět nebudou ponechány náhodě. O to více ve sporech s Austrií Vídeň, tým, který porazil v posledních čtyřech přímých střetnutích a podle kurzu zobrazeném online sázkové kanceláře je opět jasný favorit.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
50 / 6 / 32
Výpočet:
- 332 Kč
ROI:
- 3,8 %
Sázky:
2462 / 52 / || | 683 1537
Výpočet:
- 12 368 Kč
ROI:
- 3,1 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 88
50 / 6 / 32 || | 759
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4051
2462 / 52 / 1537 || | 782
Calcul
ROI: - 3,1 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Victorie Salzburg
Komentáře