Barcelona - Real Madrid: Tip La Ligy

Expert na zákonné sázky Silviu Tudor Samuilă doporučuje zápas La Ligy.

Zápas Barcelona – Real Madrid se hraje dnes v 17:15 na stadionu Camp Nou (Barcelona)

Podíváte se na možné týmy ve verzi El Clasico 2021 a uvědomíte si, že mluvíme o nejslabším plakátu tohoto tisíciletí. || 651

Barcelona este în cel mai greu moment de foarte mulți ani încoace iar Ronald Koeman se află probabil în fața unui meci hotărâtor pentru viitorul său. Este pe locul 8, la cinci puncte de liderul Sociedad și fiecare partidă jucată pare un chin. Chiar și disputa cu Dinamo Kiev, teoretic cea mai slabă echipă din grupa de Liga Campionilor, ne-a arătat o formație catalană temătoare, incapabilă să închidă partida după un 1-0 reușit în prima repriză. 

Je pravda, že Barča přichází po dvou úspěších v řadě, ale důležité zkoušky sezóny nám ukázaly prořídlost skupiny. Když prohrajete bez odvolání s Bayernem, Benficou a Atléticem Madrid, znamená to, že světlo na konci tunelu je velmi daleko. Pokud jsme dříve mluvili o Barceloně s problémy v obraně, ale která byla divoká ve středu a v útoku, nyní se zdá, že problémy zasáhly každou přihrádku. Ani Ter Stegen nevypadá jako ta zeď z minulosti, i když v Clasicu jsem přesvědčen, že svou úroveň může zvednout.

Obrana dává klasické selhání, v současné době neexistuje žádný stabilní vzorec. Změnil také systém a jedinými pevnými body se zdají být veteráni Alba a Pique. Uprostřed nabízí rozvahu Busquets, jistotou je také de Jong, ale střídající dobré evoluce s vyškrtnutými, a Gavi je talentovaný mladík, který však není přesvědčen, že je připraven na souboj s Casemiro. Útok získal větší konzistenci od návratu Fatiho, jehož spolupráce s Memphisem nese své ovoce, ale i zde má Barca daleko od toho, co produkovala s Messim na hřišti.

Real defiloval se Sahtiorem, ale ani Madriléňané neprocházejí rychlým obdobím. Poslední vítězství La Ligy se datuje 22. září, výhrou 6:1 nad Mallorcou. Ale Madrid se zdá být na toto Clasico připravenější a zde jsou důvody, proč to říkám:

1. Obrana – Mendyho návrat a přesun Alaby do centra zajistily bezpečnost v Doněcku. I když chybí Carvajal, zdá se mi, že vzorec Vasquez, Militao, Alaba, Mendy je pevnější než ten, který navrhla Barca

2. Střed - Očekává se, že Ancelotti využije čtyřbodovou šňůru ve středu zálohy s Valverdem, Casemiro, Modričem a Kroosem. Jsou to zkušení a hodnotní hráči, kteří prošli mnoha hrami Clasica a myslím, že přinesou změnu.

3. Útok – Vinicius jr. a Benzema jsou nyní ve skvělé formě. Myslím, že Benzema je s Lewandowskim, nejlepším útočníkem na světě, a Brazilec Vinicius se už stal jistotou, může se stát cokoliv, co teoreticky zůstává platné. Kdyby Barca měla Pedriho, Dembeleho, Arajua, kdyby byl Aguero na takový zápas 100% připravený, možná bych se vyhnul verdiktu, ale tak jdu do rukou Realu a pro úspěch navrhuji kvótu 2,52 Ancelottiho chlapců.

Barcelona – Real Madrid: cote și pronostic

Este El Clasico iar zicala că se poate întâmpla orice rămâne, teoretic, valabilă. Dacă Barca i-ar fi avut pe Pedri, Dembele, Arajuo, dacă Aguero ar fi fost 100% pregătit pentru un asemenea meci, poate că m-aș fi ferit să dau un verdict, așa însă merg pe mâna Realului și vă propun o cotă de 2.52 pentru un succes al băieților lui Ancelotti.  

 

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázky:
6 /0 / 6
Výpočet:
+ 16 Kč
ROI:
1,3 %
Sázky:
115 /0 / 104
Výpočet:
- 821 Kč
ROI: || | 756 == = - 3,7 %
-3.7 %
Tudor Silviu Samuila

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi

30 dní Od začátku
Sázení: 12
6 /0 / 6
Výpočet: | || 822
ROI: 0,0 %
Sázení: 220
115 /0 / 104
Výpočet || | 845
ROI: - 3,7 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Vítězství Realu Madrid
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů nejlepších tipérů

Denně dostáváte výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt