Basaksehir — Altay: pont din Superliga Turciei

Expert na právní sázky Silviu Tudor Samuilă doporučuje zápas v turecké superlize.

Zápas Basaksehir – Altay se hraje dnes v 19:00 na stadionu Fatih Terim (Istanbul).

Basaksehir a Trabzonspor jsou aktuální týmy v turecké Superlize. Trabzon nás v tomto textu znepokojuje méně, ale zaměřme se na bývalého šampiona, Erdoganův oblíbený tým. V jednu chvíli byl v pásmu sestupu a o nic nešlo a o výsledky. Najmutí zkušeného Aykuta Kocamana se ukázalo jako selhání proporcí, jeho tréninkové metody byly velmi odlišné od tréninkových metod mnohem mladšího Okana Buruka, muže, který dosáhl skvělých výkonů před dvěma sezónami. Vedení si uvědomilo chybu, vyhodilo Kocamana a přivedlo do klubu bývalého kolegu z Galaty a Okanova národního týmu, slavného Emreho Berezoglu, bývalého žáka Gică Hagiho. || English: King James Version Emre věci úplně změnil, Basaksehir začal vítězství v zápase s Besiktasem 3:2, následované úspěchy s Antalyasporem, Adanou, Malatyasporem a Sivassporem, vyšplhání na 7. pozici, tři body z oblasti Conference League a na pěti místech z Hataysporu překvapivé druhé místo v tabulce. 625

Basaksehir a început îngrozitor sezonul. La un moment dat era în zona retrogradării și nimic nu mergea în joc și rezultate. Angajarea experimentatului Aykut Kocaman se dovedise un eșec de proporții, metodele lui de pregătire fiind mult diferite față de cele ale mult mai tânărului Okan Buruk, omul care izbutise marile performanțe de acum două sezoane. Conducerea a conștientizat eroarea, l-a concediat pe Kocaman și a adus la club un fost coleg de la Galata și de la națională al lui Okan, pe celebrul Emre Berezoglu, pupilul de odinioară a lui Gică Hagi.

Venirea lui Emre a schimbat total lucrurile, Basaksehir a început prin a câștiga partida cu Besiktas cu 3-2, după care au urmat succesele cu Antalyaspor, Adana, Malatyaspor și  Sivasspor, urcând pe poziția a 7-a, la trei puncte de zona Conference League și la cinci de Hatayspor, surprinzătorul loc doi în clasament.

O realizare majoră a lui Emre a fost eficientizarea tandemului Okaka – Gulbrandsen, cei doi marcând cinci goluri în cele cinci etape trecute de la venirea noului antrenor.

Altay este la polul opus față de Basaksehir. A început sezonul cu două victorii, avea 15 puncte după șapte etape iar de atunci a mai adunat un singur punct din șase partide. Marea problemă este că seria de insuccese a fost înregistrată împotriva unor adversari din a doua parte a clasamentului, gen Adana, Antalyaspor sau Malatyaspor, echipe de care Basaksehir a trecut în ultima perioadă.

Basaksehir - Altay: šance a prognóza

Jediná věc, kterou Emre ještě nezvládl, je ukáznit svou obranu. Jeho tým skóroval v každém z pěti sporů, což není správné. Věřím však, že Basaksehir je kapela na vlně a Altay je kapela pod vlnou, což mě vede k navržení kurzu 1,75, který nabízí Public Win na úspěch Emreho týmu. že na naší stránce najdete výběr z

Nu uitați totodată că pe pagina noastră găsiți o selecție a nejlepších online sázkových kanceláří a odtud se můžete inspirovat pro další tikety, implicitně pro další potenciální výhry.

 

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázky:
7 /0 / 5
Výpočet:
+ 218 Kč
ROI:
18,2 %
Sázky:
116 /0 / 105
Výpočet:
- 819 Kč
ROI: || | 728 == = - 3,7 %
-3.7 %
Tudor Silviu Samuila

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi

30 dní Od začátku
Sázení: 12
7 /0 / 5
Výpočet: | || 794
ROI: + 0,2 %
Sázení: 222
116 /0 / 105
Výpočet || | 817
ROI: - 3,7 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Vítězství Basaksehir
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Denně dostáváte výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt