bestcoast - Alliance: Dota 2 tipy

Expert na Legalbet, Paul, doporučí předpověď zápasu bestiální pobřežní – Alliance, z The Mezinárodní 10.

V úterý od 17:30 máme v „Národní aréně“ v Bukurešti zápas Beastcoast – Alliance ze spodní závorky na TI 10.

bestiecoast – aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

bestcoast jsou spolu více než dva roky a K1, Chris Luck a Whisper spolu také hráli pod jiným jménem. A toto spojení bylo jasně vidět na vzestupu šelem během této doby. Beastcoast na 11. místě v DPC automaticky obdržel vstupenku do TI. V první fázi soutěže Jihoameričané vyhráli dva zápasy, tři prohráli a v dalších třech remizovali, čímž obsadili 5. pozici ve skupině B.

Aliance - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Aliance se také stabilizovala a letos obsadila 3. místo na ESL One Summer. Výsledkem byly babičky jako celek, které vedlo k 10. místu v DPC a automatické IT kvalifikaci. Zklamáním však bylo vystoupení ve skupině B, kde bývalý mistr TI zaškrtl pouze 8. místo s vítězstvím, dvěma remízami a pěti porážkami. Bolestnější je fakt, že většina map se pro malý rozdíl (zlato nebo XP) neztratila. Jediný úspěch byl s Thunder Predatorem. A to, že vyhrál před soupeřem, který prohrál všechny vyložené karty ve skupině (16), moc neříká o tom, čeho by tým mohl dosáhnout ve spodní závorce. Místo toho bylo zvířecí pobřeží mnohem konkurenceschopnější. Je těžké nebýt takový, když K1 najde způsob, jak okouzlit bez ohledu na to, jak zápas dopadne. Je to BO1, takže se může stát cokoliv, ale pokud má Chris Luck dobrý zápas, pak nechápu, jak by bestie s K1 chovaným v pozdní hře mohl prohrát spor.

beastcoast - Alliance: Cote la pariuri si ponturi pariuri

Nimic n-a mers pentru Alliance. Iar faptul c-a castigat in fata unui adversar care a pierdut toate hartile jucate in grupa (16) nu ne spune mare lucru despre ce ar putea sa realizeze echipa in lower-bracket. In schimb, beastcoast a fost mult mai competitiva. E si greu sa nu fie asa cand K1 gaseste o metoda sa farmeze indiferent de cum decurge meciul. E un BO1, deci orice se poate intampla, dar daca Chris Luck are un meci bun, atunci nu vad cum beastcoast, cu un K1 farmat in late game, poate sa piarda disputa.

 

Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní | || 700 De la inceput
Sázky:
55 / 3 / 38
Výpočet:
- 359 Kč
ROI:
- 3,7 %
Sázky:
1121 / 38 / 816
Calcul:
- 1 267 Kč
ROI:
- 0,6 %
Pavel

Zkušený sázkař se specializací na sporty jako tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 101
55 / 3 / 38 || | 814
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 1984
1121 / 38 / 816 || | 837
Calcul
ROI: - 0,6 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
bestcoast vyhrává
Komentáře