Vstupenka dne 01.11.2021 tenis Paříž

Vstupenka na tenisový den na den 01.11.2021 se skládá ze dvou tenisových zápasů, které se budou hrát na 1000bodovém turnaji v Paříži dne povrch tvrdý v interiéru. || 587

Am profitat de cotele tentante oferite pentru pariurile pe tenis, de casa de pariuri Betano.

Pont Pierre - Hugues Herbert - Carlos Alcaraz

Francouz Herbert má lepší výsledky v turnajích ve čtyřhře a v dvouhře mu nyní patří 104. místo v žebříčku ATP. V březnu odehrál výborný turnaj v hale, v Marseille, kde prohrál ve finále s Daniilem Medveděvem. Pak už byly výsledky horší a v říjnu si Herbert dokonce zahrál dva challengerové turnaje a postoupil do 250bodového turnaje v Antverpách. Herbert dostal divokou kartu na Turnaji mistrů v Paříži. Po vítězství v semifinále na 500bodovém turnaji ve Vídni je nyní mezi 40 nejlepšími hráči světa. Tam prohrál s Alexandrem Zverevem, ale předtím porazil Daniela Evanse, Andyho Murrayho a Mattea Berettiniho (ATP číslo 7).

Spaniolul Carlos Alcaraz, 18 ani, este in mare forma, el a explodat practic in acest sezon pe firmamentul tenisului mondial. Se afla acum intre primii 40 de jucatori ai lumii, dupa ce a reusit semifinala la turneul de 500 de puncte de la Viena. Acolo a pierdut la Alexander Zverev, dar castigase pana atunci la Daniel Evans, la Andy Murray si la Matteo Berettini (numarul 7 ATP).

Cred ca spaniolul Alcaraz se va impune in acest meci.

Pont Fabio Fognini – Marton Fucsovics 

Italovi Fogninimu je 34 let a je na 36. místě ATP. Po turnaji v Indian Wells, kde prohrál ve druhém kole, na hřišti Tsitsipas, odehrál Fabio už jen jeden zápas. Řeč je o zápase s Doegem Schwartzmanem z Vídně, který prohrál ve dvou setech. Byl to vlastně jediný zápas hraný ve Fabiově hale v této sezóně. Po postupu do čtvrtfinále v Antverpách prohrál v prvním kole na 500bodovém turnaji ve Vídni s Cameronem Norriem. Na vnitřních tvrdých površích se Marton cítí dobře, má velmi perkusní podání a pronikavý pravý kop.

Ungurul Fucsovics, 29 de ani, locul 39 ATP, are un bilant general de 8-4 pe suprafete hard indoor in acest sezon. Dup ce a facut sfert de finala la Antwerp, el a pierdut in primul tur la turneul de 500 de puncte de la Viena in fata lui Cameron Norrie. Pe suprafete hard indoor, Marton se simte bine, avand un serviciu foarte percutant si o lovitura de dreapta incisiva.

Těžko říct, v jaké náladě bude Fognini ve hře, je pověstný svou nedůsledností ve vývoji. Za těchto podmínek věřím, že se Fucsovics v tomto zápase prosadí.

Před hraním na malé sázky si pečlivě prostudujte zápasy u jedné z licencovaných sázkových kanceláří v Česká republika .

 

Sázky a tipy na sázení od doby, kdy se v Česká republika objevily první sázkové kanceláře. Nechte zkušenosti mluvit samy za sebe!

30 dní Od začátku
Sázky:
3 / 0 /0
Výpočet:
+ 304 Kč
ROI:
101,3 %
Sázky:
589 / 35 / 593
Calcul:
- 3 364 Kč
ROI:
- 2,8 %
Rafa

Sázky a nabídky sázkových tipů od doby, kdy se v Česká republika objevily sázky prvních sázkových kanceláří. Nechte zkušenost mluvit sama za sebe!

30 dní Od začátku
Sázení: 3
3 /0 /0
Výpočet:
ROJ: + 1,0 %
Sázení: 1217
589 / 35 / 593 || | 804
Calcul
ROI: - 2,8 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Alcaraz – Herbert 1, Fognini – Fucsovics 2
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Získejte denní výběr tipů a předpovědí aktuálních pouze od Odborníci a tipéři Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt