Vstupenka na tenis Indian Wells 10.10.2021

Vstupenka na tenisový den na den 10.10.2021 se skládá ze dvou tenisových zápasů, které se budou hrát v Indian Wells na tvrdém venkovním povrchu.

Využil jsem lákavých kurzů nabízených na sázení na tenis od Betano sázková kancelář.

Tip Simona Halepová - Aliaksandra Sasnovich

Simona Halepová měla roztříštěný rok zranění, ve kterém si docela zahrála trochu. V prvním kole v Indian Wells měl v prvním setu problémy s Martou Kostyuk, přesto ho dokázal vyhrát v tie-breaku. Ve druhém setu pak vyhrál 6:1. Simona v práci prohrála jen jednou, ale je vidět, že na nohou nemá zápasy. V Indian Wells absolvovala dvě kola. V prvním kole překonala Kolumbijku Osorio Serrano ve dvou setech. Ve druhém kole udeřil Sasnovich; jasně porazila šampionku US Open Emmu Raducanu 6-2, 6-4.

Belarusa Sasnovich, 27 de ani, se afla acum pe locul 106 WTA. Ea a trecut doua tururi la Indian Wells. In primul tur, ea a trecut de columbianca Osorio Serrano, in doua seturi. In turul al doilea, Sasnovich a dat lovitura; ea a invins-o clar pe Emma Raducanu, campioana de la US Open, cu scorul de 6-2, 6-4.

Myslím, že Simona bude mít v tomto zápase problémy.

Pont Sorana Cîrstea – Elina Svitolina

Sorana Cîrsteaová, 31 let, měla dobrý rok, nyní je na 39. místě na WTA. Na tvrdém venkovním povrchu má Sorana bilanci 11 vítězství a devět porážek. V Indian Wells předala v prvním kole Japonku Misaki Doiovou ve dvou setech a jednou přišla o práci.

Ukrajinka Svitolinová, 27, je na 6. místě žebříčku WTA. Měla skvělý rok, na US Open se dostala do čtvrtfinále. Elina v předchozím kole v Indian Wells porazila Češku Terezu Martincovou ve dvou setech.

V dosavadních dvou přímých zápasech se Soranou zvítězila Svitolinová bez ztráty setu. Myslím, že totéž se stane nyní. Rumunsko

Va rog sa studiati cu atentie meciurile, inainte de a le juca, pe mize modice, la una dintre casele de pariuri licentiate din Čeština.

 

Sázky a tipy na sázení od doby, kdy se v Česká republika objevily první sázkové kanceláře. Nechte zkušenosti mluvit samy za sebe!

30 dní Od začátku
Sázky:
5 / 0 / 5
Výpočet:
- 13 Kč
ROI:
-1.3 %
Sázky:
592 / 35 / 598
Výpočet:
- 3 583 Kč
ROI:
- 2,9 %
Rafa

Sázejte a nabízejte tipy na sázení od doby, kdy se v Česká republika objevili první bookmakeři. Nechte zkušenost mluvit sama za sebe!

30 dní Od začátku
Sázení: 10
5 /0 / 5
Výpočet: | || 778
ROI: 0,0 %
Sázení: 1225
592 / 35 / 598 || | 799
Calcul
ROI: - 2,9 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Sasnovich – Halep 1, Sasnovich +5,5 hry; Svitolina - Cîrstea 1
Komentáře