Vstupenka dne 21.10.2021

The Legalbet Expert Marco Birlan doporučí kombinaci pro celkový podíl 2,32 sestávající ze 2 událostí

Dnešní den je vyhrazen pro akce Evropské ligy a Konferenční ligy. Po prostudování nabídky online provozovatelé s licencí v Česká republika jsem našel dvě hry, které vzbudily můj zájem. Pokud se vám líbí tento dvojnásobný kurz 2,32, zvu vás, abyste jej umístili s nejžhavějším uvítacím bonusem!

Denní vstupenka do Evropské ligy a konference

Začněme Evropskou ligou, kde je na návštěvě West Ham těm z Genku - od 22:00. Kladivaři mají maximální skóre po 2 etapách a dokázali zvítězit na nule před Dinamem Záhřeb a Rapidem Vídeň. S novým úspěchem dnes Londýňané myslí na jarní Evropskou ligu

Výkon by byl velmi důležitý, zejména pro klubové finance. West Ham má velmi dobrý tým, počínaje zkušeným Areolou mezi tyčemi. Declan Rice je hvězdou klubu ve střední části a v ofenzivě se potýkají Michail Antonio a Yarmolenko. Přestože se to nevyrovná Evropské lize nebo Lize mistrů, fanoušci by si přáli obrovskou trofej – zvláště evropskou. Tammy Abraham je opět připraven k akci a chce v Norsku udělat povyk!

In ceea ce priveste celalalt duel, AS Roma are drept obiectiv castigarea Conference League. Desi nu se compara cu Europa League sau Champions League, fanii si-ar dori enorm un trofeu – cu atat mai mult unul european. Tammy Abraham este din nou gata de actiune si vrea sa faca furori in Norvegia!

 

Tipér s více než 5 lety zkušeností za sebou, specializující se na fotbal, zejména Premier League, Ligue 1 a silné ligy v Jižní Americe.

30 de zile Od začátku
Sázky:
32 / 3 || | 698  /  18
Výpočet:
+ 400 Kč
ROI:
7,5 %
Sázky:
900 / 14 / 626
Výpočet:
- 6 045 Kč
ROI:
- 3,9 %
Marco Birlan

Tipér s více než 5 lety zkušeností za sebou, specializující se na fotbal, zejména Premier League, Ligue 1 a silná mistrovství Jižní Ameriky.

30 dní Od začátku
Sázení: 53
32 / 3 / 18 || | 801
Calcul:
ROJ: + 0,1 %
Sázení: 1554
900 / 14 / 626 || | 824
Calcul
ROI: - 3,9 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
West Ham trestá / AS Řím trestá
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Denně dostáváte výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt