Vstupenka na fotbalový den 19.10.2021

The Legalbet Expert Marco Birlan doporučí kombinaci pro celkový podíl 2,01 sestávající ze 2 událostí

Dnes se dostáváme do poloviny skupin Ligy mistrů UEFA. Manchester City a Real Madrid jsou dva týmy, které si při dnešních výjezdech nemohou dovolit dělat chyby. Zvu vás, abyste se podívali na seznam Legalbet s nejlepšími online operátory v Česká republika a vsadili tento dvojnásobek s nejlepším uvítacím bonusem!

Lístek dne Ligy mistrů UEFA

Skupina A je pro PSG a Manchester mnohem komplikovanější Město. Klub Bruggy dokázal remizovat s PSG a poté vyhrál venku od RB Lipsko. Takové výsledky zahrnují Belgičany v boji o kvalifikaci v osmém kole. Protože UCL je hlavním cílem vedení, očekávám, že občané dají do tohoto sporu vše. Moldavané dokázali, že nic není nemožné a stanovili si ambice nechat Real nebo Inter doma.

Trupa lui Pep Guardiola a pierdut la Paris etapa trecuta si astazi City are nevoie de o victorie, altfel risca sa ajunga in Europa League. Cum UCL reprezinta principalul obiectiv al conducerii, ma astept ca cetatenii sa dea totul in aceasta disputa.

In ceea ce o priveste pe Real Madrid, ei bine echipa incepe sa aiba o oarecare frica de debutanta Sheriff Tiraspol. Moldovenii au dovedit ca nimic nu este imposibil si si-au pus ambitia sa o lase pe Real sau Inter acasa.

 

Tipér s více než 5 lety zkušeností za sebou, specializující se na fotbal, zejména Premier League, Ligue 1 a silné ligy v Jižní Americe.

30 de zile Od začátku
Sázky:
33 / 3 || | 712  /  19
Výpočet:
+ 340 Kč
ROI:
6,2 %
Sázky:
900 / 14 / 625
Výpočet:
- 5 945 Kč
ROI:
- 3,9 %
Marco Birlan

Tipér s více než 5 lety zkušeností za sebou, specializující se na fotbal, zejména Premier League, Ligue 1 a silná mistrovství Jižní Ameriky.

30 dní Od začátku
Sázení: 55
33 / 3 / 19 || | 815
Calcul:
ROJ: + 0,1 %
Sázení: 1554
900 / 14 / 625 || | 838
Calcul
ROI: - 3,9 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Manchester City trestá / Real Madrid trestá
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Dostáváte denně výběr aktuálních tipy a předpovědi pouze od nejvýkonnějších odborníků a tipérů Legalbet. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt