Brandon Nakashima - Henri Laaksonen: Tenisové předpovědi ATP Antverpy

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Nakashima vs.

Ve čtvrtek večer, 21. 10. 2021, nejdříve ve 21:00, se Brandon Nakashima a Henri Laaksonen utkají v osmifinále turnaje ATP World Tour v Antverpách (Belgie, tvrdý sál). Jedna z online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva hráče : 1,50 @ Brandon Nakashima vs. 2,60 @ Henri Laaksonen!

BRANDON NAKASHIMA (# 79 ATP)

Je mu pouhých dvacet let a má před sebou světlou budoucnost z něj prožívá nejlepší období své kariéry a v základní části se mu podařilo dostat do svého prvního finále dvouhry na okruhu ATP World Tour: Los Cabos (hard outdoor, Mexiko) a Atlanta (hard outdoor, Spojené státy). Dobrý pocit je také na vnitřním pevném disku, s dvanácti výhrami a pouze dvěma porážkami v tomto roce (Quimper challenger je další turnaj, který přidal na vnitřní pevný disk v únoru).

  • VICTORII Nakashima vs. Laaksonen: nehráli

HENRI LAAKSONEN (# 99 ATP)

Je mu dvacet devět let a nejvíce své kariéry ji strávil na úrovni ATP Challenger Tour (má na kontě šest takových turnajů ve dvouhře a dvě čtyřhry), na škvárovém French Open i na asfaltu dokázal dojet do 3. kola v základní části. pokaždé, když se kvalifikoval, narodil se v Lohja (Finsko) a bydlí v Glattparku (Švýcarsko), je pravorukým hráčem, který hraje bekhend oběma rukama, měří kolem 1,85 m a má první perkusivní podání.

  • VICTORII Laaksonen vs. Nakashima: nehráli

Brandon Nakashima - Henri Laaksonen: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Sázím na vyrovnaný první set a celkově na hru otevřenou jakémukoli výsledku, i když Američan má nějakou přidanou hodnotu, Švýcaři to kompenzují zkušenostmi navíc, zvláště pokud mluvíme o tomto typu povrchu - tvrdý halový - která je jeho oblíbená! Brandon Nakashima vyřadil španělského veterána Fernanda Verdasca z kvalifikace ATP Antverpy (6-4 2-6 6-3 / třikrát out) a francouzského dvojníka Pierra-Huguese Herberta (6-2 6-4 / ne vzdal službu). main board překvapil v úvodním kole vážnou korekcí na Australana Alexe De Minaura (6-4 6-0 / podání pouze jednou). Naopak do kvalifikační fáze nastoupil i Švýcar Henri Laaksonen (osm po sobě jdoucích vítězství na halovém hardu), který tam porazil Němce Yannika Hanfmanna (0-6 7-6 6-3 / čtyřikrát prohra na podání) a Španěla Roberta Carballese. Baena (7-5 ​​​​6-1 / pouze jednou postoupené podání) a na základní desce poslal z prvního kola domů zkušeného a excentrického Francouze Benoita Paire (4-6 6-0 6-3 / postoupené podání a jediné datum).

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
23 /0 / 17
Výpočet:
- 193 Kč
ROI:
- 4,8 %
Sázky:
614 / 54 / 462 || | 736
Calcul:
- 2 581 Kč
ROI:
- 2,3 %
Marian

Tipér s více než 10letou praxí vzadu, specializovaný na tenise.

30 dní Od začátku
Sázení: 40
23 /0 / 17
Výpočet: | || 810
ROI: 0,0 %
Sázení: 1134
614 / 54 / 462 || | 831
Calcul
ROI: - 2,3 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 9,5 hry v prvním setu
Komentáře