Brazílie – Kolumbie: Tipy na mistrovství světa ve fotbale

Brazílie je jediným neporaženým týmem v této kampani, ale nyní čelí Kolumbii, jedinému týmu, který postavil lídra do potíží.

La Sao Paulo, pe Neo Quimica Arena, Brazilia si Columbia se intalnesc in runda cu numarul 13 din din calificarile sud-americane pentru Cupa Mondiala. Meciul are loc la ora 02:30, ora Romaniei.

Brazílie: aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

Je to opět favorit a čísla, která získané během těchto kampaní to potvrzují. Brazílie v posledním zápase porazila Uruguay 4:1 a zůstala tak po jedenácti zápasech neporažena. Má 31 bodů a v případě prvního nezdaru zůstává lídrem. Mezi ní a jejím hlavním pronásledovatelem Argentinou je pět bodů. Kromě těchto čísel je Brazílie také týmem s nejvíce vstřelenými góly a nejméně inkasovanými.

Kolumbie: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

O Kolumbii můžeme říci, že je to královna stejných výsledků. Přichází po sedmi zápasech bez neúspěchu, duelech, ve kterých se mu povedlo pět remíz, všechny skončily maximálně dvěma změnami v tabulce. Navíc v kole, stejně jako v posledních třech zápasech těchto kvalifikací, skončilo 0:0. V průběžném pořadí je se 16 body na 4. místě a je nerozhodný s Uruguayí v závodě o přímou kvalifikaci na MS 2022. Zároveň z vítězství může vést až 3, protože od Ekvádoru ho dělí jeden bod || 645

Brazilia – Columbia: cote la pariuri si predictii pariuri

Kolumbie je jediným týmem, který v této kvalifikační kampani skóroval v zápase proti Brazílii, a nyní, i když odejde, jsem stále přesvědčen o přijetí železné obrany. V posledních třech zápasech neskóroval ani neskóroval a mezi tyto zápasy patřil i zápas s Brazílií na turné. I když jsou hostitelé zvýhodněni podle kvót uvedených online sázkové kanceláře, v takovém zápase je možné všechno.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
48 / 6 / 27
Výpočet:
+ 80 Kč
ROI:
1,0 %
Sázky:
2457 / 50 / 1530
Výpočet:
- 11 961 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 81
48 / 6 / 27 || | 812
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4049
2457 / 50 / 1530 || | 835
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Méně než 2,5 gólu
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt