Casper Ruud - Alexander Zverev: Tenisové předpovědi ATP Paris-Bercy

Legalbet Tipster Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Ruud vs.

V pátek večer, 5. 11. 2021, nejdříve ve 22:00, Casper Ruud a Alexander Zverev budou hrát čtvrtfinále turnaje ATP World Tour v Paříži-Bercy (Francie, tvrdý sál). Jedna z online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva hráče : 3,05 @ Casper Ruud vs. 1,39 @ Alexander Zverev!

CASPER RUUD (# 8 ATP)

Stává se prvním Norem, který se kvalifikoval na „Turnaj mistrů“ “, která se letos po dvou vítězstvích získaných na Paris-Bercy Masters odehraje na „Pala Alpitour“ v Turíně ve společnosti soupeřů jako Kazach Alexander Bublik (6-4 6-0), resp. Američan Marcos Giron (6-2 6-1). A přesto to nebyly tyto úspěchy, které Nordica přivedly do prestižní soutěže na konci sezóny, ale určitě pět titulů na okruhu ATP World Tour, které přidal ke svému rekordu ve dvouhře.

  • VÍTĚZSTVÍ Ruud vs. Zverev: žádné vítězství

ALEXANDER ZVEREV (# 4 ATP)

Po pěti vítězstvích v posilovně ve Vídni dosáhl sedmi vítězství v hale a dva v hale Paris-Bercy - první ve druhém kole se Srbem Dušanem Lajovičem (6-3 7-6), druhý, mnohem těžší a těžší, v neprospěch Bulhara Grigora Dimitrova (7- 6 6-7 6-3). S výškou téměř dva metry má Němec jednu z nejefektivnějších služeb v mužském okruhu, což je aspekt, který je ještě důležitější, když se zápasy hrají na rychlém povrchu, jako je vnitřní pevný disk.

  • VICTORII Zverev vs. Ruud: 6-1 6-3 (Cincinnati Masters, 2021, těžké venkovní prostředí)

Casper Ruud - Alexander Zverev: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na mnohem vyrovnanější hru, než byla ta, která se „spotřebovala“ v základní části, na asfaltu, protože Nor byl přesvědčivý, strávil nějaký čas na hřišti, zatímco Němec přichází po náročném zápase jak fyzicky (tři hodiny strávené na hřišti), tak psychicky (nabízel Dimitrovovi deset příležitostí k brejku a jen zvláštním soustředěním v klíčových momentech zvládl zachránit devět z nich). Casper Ruud není ten typ tenisty, který by zaujal perkusivním podáním, v tomto ohledu je jednoznačně pod svým soupeřem, ale kompenzuje to pozitivní agresivitou na odvrácené straně tím, že se dokáže ujmout vedení a diktovat rytmus v bodech, které se rozšiřují, což je spíše „škvára“ na základně (hrací plocha v Paris-Bercy nám nabízí mnoho dlouhých výměn míčků). Alexander Zverev je i při druhém podání zranitelný a dopouští se poměrně dost dvojchyb, takže se teprve uvidí, na jaké úrovni bude jeho podání (na které vše staví) v době zápasu.

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
19 /0 / 6
Výpočet:
+ 686 Kč
ROI:
27,4 % || | 746
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 25
19 /0 / 6
Výpočet: | || 830
ROI: + 0,3 %
Sázení: 1098
597 / 54 / 447 || | 851
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Alexander Zverev @ přes 2,5 dvojitých chyb
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt