Casper Ruud - Marcos Giron: předpovědi Tenis ATP Paříž-Bercy

Legalbet Tipster Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Ruud vs. Giron.

Ve čtvrtek večer, 4. 11. 2021, nejdříve ve 20:30, se Casper Ruud a Marcos Giron utkají v osmifinále turnaje ATP World Tour v Paříži-Bercy (Francie, tvrdý vnitřní). Jedna z online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující kurzy na výhru pro dva hráče : 1,33 @ Casper Ruud vs. 3,35 @ Marcos Giron!

CASPER RUUD (# 8 ATP)

Na konci prosince mu bude třiadvacet. let, narodil se a bydlí v Oslu (Norsko), je to pravák, který provádí klopu oběma rukama, měří kolem 1,83 m a těží z podpory trenéra Christiana Ruuda (jeho otce). Toto je zdaleka nejlepší sezóna v profesionální kariéře Severa, který vyhrál nejméně pět titulů ATP World Tour ve dvouhře a je krůček od historické kvalifikace na „Turnaj mistrů“.

  • VICTORII Ruud vs. Giron: nehráli

MARCOS GIKč(# 57 ATP)

Svůj nejlepší výkon předvedl na vnitřním pevném disku Masters of the Paříž-Bercy; stejně jako v předchozím vydání začal z kvalifikační fáze a po čtyřech méně očekávaných úspěších (alespoň těch dvou na základní desce) se kvalifikoval do osmifinále. Jeho první "obětí" byla barevná Američanka (čerstvě šampionka na halovém harddisku ve Vídni) Frances Tiafoe (6-7 6-4 6-3), následovaná Argentincem Diego Schwartzmanem (7-6 7-6 / dva). poslal esa bez dvojité chyby / dvakrát se vzdal své práce a udělal tolik přestávek, z celkem sedmi dostupných příležitostí) a stal se finalistou halového harddisku ATP Antverpy.

  • VICTORII Giron vs. Ruud: nehráli

Casper Ruud - Marcos Giron: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na naprosto vyrovnanou hru, protože i kdyby pro norské vítězství je životně důležité a má přidanou hodnotu a zkušenosti na této úrovni, hra, kterou Američan dosud hrál zde na Paris-Bercy Masters, byla superlativová a dva soupeři, které zatím vyřadil, jsou minimálně na na stejné úrovni jako Casper Ruud – alespoň na tomto typu povrchu! Jestliže minulý týden prohrál ve čtvrtfinále duel s Italem Jannikem Sinnerem (5-7 1-6) na halovém harddisku na ATP Vídeň, Nordic "upravil trefu" v předchozím kole na pařížském halovém harddisku, na druhé straně sítě byl ale soupeř mimo box v osobě Kazacha Alexandra Bublika (6-4 6-0 / pouze dvě vyloučená esa, se dvěma dvojchybami) / nezaujal svým vlastním podání, nabídl soupeři šest brejkbolů a dvakrát vzdal podání, i přes jasné skóre, se kterým se prosadil / na returnu byl opravdu agresivnější, dostal šestnáct brejkových příležitostí, dokázal využít šest je). Půjde o vytrvalostní zápas dvou tenistů s bojovným duchem, který není založen ani tak na prvním perkusním podání, jako spíše na schopnosti dobře sedět při delších výměnách míčků

Bonus

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
19 /0 / 6
Výpočet:
+ 686 Kč
ROI:
27,4 % || | 739
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 25
19 /0 / 6
Výpočet: | || 823
ROI: + 0,3 %
Sázení: 1098
597 / 54 / 447 || | 844
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 20,5 her v zápase
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt