Cehia — Estonia: pont din preliminariile Cupei Mondiale

Expert na právní sázky Silviu Tudor Samuilă doporučuje zápas z přípravných zápasů CM 2022.

Zápas Česká republika - Estonsko se hraje dnes ve 21:45 na Generali Stadium (Praha)

Česká republika a Estonsko jsou před dnešním zápasem v Praze zjevně uvolněné. Domácí měli dost neúspěšné tažení, zvláště když po letním mistrovství Evropy, na kterém hráli výborně fotbalisté Jaroslava Šihlavého, byla velká očekávání, zatímco Estonsko mohlo jen doufat, že neskončí poslední, což se stalo a stalo se, Bělorusko má tuto "čest".

Češi jsou ve skupině na třetím místě po již kvalifikované Belgii a tři body za Walesem. Zvláštností této skupiny je, že Češi i Velšané měli vždy klid, že budou na přehradě. Bylo pro ně těžké překonat Belgii kvůli rozdílu v hodnotě, ale protože oba vyhráli své skupiny Ligy národů, věděli, že bez ohledu na výsledky skupiny budou mít stále šanci vyhrát svět. pohár v Kataru.

Toto jsou data problému, pro Čechy by šlo pouze o to, stát se semenem v semifinále přehrady. Co se k tomu musí stát:

1. Wales prohrál zápas s Belgií z Cardiffu

2. Česko vyhraje dnešní zápas minimálně o šest branek. Při závěrečném uvolnění to skončilo 6:2, ale reprezentační tým Šihlav je schopen i na riveru. Před pouhými pěti dny porazili v zkoušce na dnešní zápas Kuvajt 7:0.

Ai spune că este imposibil să se întâmple așa ceva, doar că în minutul 56 al partidei tur, Cehia conducea Estonia cu 6-0. S-a terminat 6-2 pe fondul unei relaxări de final, dar naționala lui Sihlavy este capabilă de un scor fluviu. Chiar acum cinci zile au bătut cu 7-0 Kuweit, într-o repetiție pentru partida de astăzi.

Česká republika - Estonsko: kurzy a předpovědi

Čekám silný začátek, aby se pokusili vyvinout tlak na Wales. Ostrované potřebují remízu, aby byli nejlepší nasazenou v přehradě, ale nevím, jestli budou mít snadný život s Belgií, bez ohledu na vzorec, který použil Roberto Martinez. Jdu na poločas s góly a navrhuji kurz 2,12 na minimálně dva góly vstřelené v prvních 45 minutách.

 

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázky:
7 /0 / 6
Výpočet:
+ 118 Kč
ROI:
9,1 %
Sázky:
116 /0 / 105
Výpočet:
- 819 Kč
ROI: || | 706 == = - 3,7 %
-3.7 %
Tudor Silviu Samuila

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázení: 13
7 /0 / 6
Výpočet: | || 772
ROI: + 0,1 %
Sázení: 222
116 /0 / 105
Výpočet || | 795
ROI: - 3,7 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Alespoň dva góly v prvním poločase
Komentáře
Přihlaste se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Denně dostáváte výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt