Celta Vigo - Real Sociedad: tip na zápas La Ligy

The Legalbet Expert, Ion Alexandru, doporučuje zápas La Ligy, s kurzem 1,78 .

Zápas Celta Vigo - Real Sociedad je naplánován na čtvrtek 28. října ve 20:00 na stadionu ve Vigu.

Celta Vigo – aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

Celta je zpět ve formě. Getafe může být přesně ta spolehlivá injekce, kterou Iago Aspas, Santi Mina nebo Nolito potřebuje. Po dvou porážkách s Elche a Sevillou Celta po velmi dobrém druhém poločase snadno zvítězila na hřišti Getafe 3:0. Tým El Chacha Coudeta dokázal, že možná více než toto místo 14. Přestože má na kontě pouze 3 vítězství v prvních 10 etapách, Celta vždy tlačila a těžila ze 45 zatáček. Fontan a Peruánec Tapia jsou zranění a v noci na čtvrtek nebudou moci nastoupit proti lídrovi La Ligy.

Real Sociedad - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Imanol Alguacil dokázal dovést Real Sociedad na první místo po 10 etapách. Je to už třetí sezona v řadě, kdy Baskové začínají šampionát dobře, ale zatím na silnici prohráli. Real Sociedad má na svém kontě dva šampionáty v letech 1981 a 1982, ale trofej v La Lize je snem, jehož dosažení je příliš těžké. Tým San Sebastian jede do Viga bez střelce gólu Oyarzabala. Jde jen o jednoho ze 6 zraněných fotbalistů Baskicka, ale Alguacil bude mít k dispozici mnoho cenných fotbalistů v čele s Davidem Silvou a švédským útočníkem Isakem. Real Sociedad je v sérii 12 zápasů bez porážky, včetně 5 remíz.

Celta Vigo - Real Sociedad sázkové kurzy a sázkové tipy

Celta Vigo je tým, který dobře drží míč a implicitně těží z rohů. Real Sociedad je na prvním místě v La Lize a tento status ho zavazuje, i když půjde do Viga bez střelce Oyarzabala. Proto můj tip na tento zápas La Ligy zní: Přes 3,5 rohů Celty Vigo. Betano nabízí na tuto volbu dobrý kurz: 1,78

Prieteni, va oferim zilnic ponturi si bilete ce au cote valoroase, atent selectionate, de la cele mai bune case de pariuri legale z Rumunska. Před konečným rozhodnutím o sázení nezapomeňte projít svým vlastním filtrem všechny návrhy, které najdete na našich stránkách.

 

Sportovní novinář a komentátor se zkušenostmi asi 20 let – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní De la inceput
Sázky:
7 / 1 /11
Výpočet:
- 573 Kč
ROI:
- 30,2 %
Sázky:
154 / 6 / 144
Počet : | || 742
-2 627 Kč
ROI:
- 8,6 %
Ion Alexandru
Sportovní novinář a komentátor s asi 20letou praxí – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní Od začátku
Sázení: 19
7 / 1 / 11 || | 812
Calcul:
ROJ: - 0,3 %
Sázení: 304
154 / 6 / 144 || | 835
Calcul
ROI: - 8,6 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Přes 3,5 rohu Celta Vigo
Komentáře