Chicago Bulls – Vstupte do play-off: základny NBA

Expert na Legalbet, Paul Bulls v play-off.

Chicago Bulls - znovuobjevení týmu

Během léta se v NBA událo mnoho změn, což obvykle vede k různým scénářům před začátkem každé sezóny . Kdo vyhrál výměnu, kdo má šanci na play-off a kdo je favoritem na zisk trofeje? Chicago Bulls prožili své dny slávy s Michaelem Jordanem a nedávno, před zraněním Derricka Rose, měli nějaké naděje. Mluvíme o MVP, což byl obraz franšízy. Od té doby se ale pokles zvrhl a Bulls v pěti z posledních šesti sezón vynechali play off. A komu se to podle všeho povedlo. Vučevič také přišel v předchozí sezóně, ale Chicago mělo 31W - 41L a skončilo 11. na východě. Letos v létě však došlo k přestupům, které mají vrátit bývalého šampiona NBA do popředí: DeMar DeRozan, LaMelo Ball a Alex Caruso.

Dupa aducerea lui LaVine la echipa, a urmat o reconstructie care s-a dorit sa fie pe termen medie. Si care se pare ca a reusit. A venit si Vucevic in stagiunea precedenta, dar Chicago a avut 31W - 41L si a terminat pe 11 in Est. Vara aceasta au fost realizate insa transferurile care se doresc s-o aduca pe fosta campioana NBA din nou in prim-plan: DeMar DeRozan, LaMelo Ball si Alex Caruso.

, 131-95. Caruso zaznamenal double-double s 10 body a 10 asistencemi, Ball zaznamenal 8 bodů, 5 asistencí a 5 doskoků a LaVine zaznamenal 25 bodů. Přeci jen mluvíme o All-Star a olympijském vítězi v Zachově osobě.

Bude se hrát znovu s play-in, aby se týmy z míst 7-10 přihlásily do soutěže o play-off. I když mají Bulls za sebou poměrně neuspokojivou základní část, budou se moci vzpamatovat v play off. Chcete-li vidět, kdo dokáže udělat dojem z lavičky, protože prvních 5 vypadá velmi dobře.

 

Zkušený sázkař specializující se na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázky:
53 / 2 | || 676  /  38
Výpočet:
- 348 Kč
ROI:
-3.7 %
Sázky:
1131 / 38 / 824
Výpočet:
- 1 284 Kč
ROI:
- 0,6 %
Paul

Zkušený sázkař specializující se na sporty, jako je tenis , fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 93
53 / 2 / 38 || | 779
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 1996
1131 / 38 / 824 || | 802
Calcul
ROI: - 0,6 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Chicago Bulls – Vstoupit do play off? DA
Komentáře