Chindia - Rapid: tip na zápas 1. ligy

The Legalbet Expert, Ion Alexandru, doporučuje zápas v 1. lize, s kurzem 1,53

Zápas Chindia - Rapid je naplánován na pátek 19. listopadu ve 20:30 na Městském stadionu v Buzău.

Chindia - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Emil Săndoi vybudoval tým, který se drží každého soupeře . Chindia má oscilační kurz, ale dokázal se udržet v uklidňující pozici. Tým z Târgoviște je po výhře venku v Aradu na 10. místě, ale prohrál na vlastním hřišti s Gaz Metan Mediaș. Oba mají ofenzivní problém. Popadiuc a Negut podepsali v Aradu dva góly, které tým vyprodukoval v posledních 6 zápasech hraných v 1. lize. Defenzíva koordinovaná Căbuzem, Celeou a Iacobem měla těžké zápasy, ale dokázala vstřelit pouze 10 gólů, méně než Rapid po prvních 15 etapách. Závěr kola mohl pro trenéra Rapidu skončit špatně, ale výhra in extremis před Cliceni zastavila negativní sérii 3 neúspěšných zápasů. Giulesti jsou na konci kola na 5. místě, což je výše, než si fanoušci pro tento návrat v 1. lize vysnili. Iosifův půst měl vynikající období, ale také několik slabších zápasů. Jedna konstanta však zůstala: v posledních 10 zápasech měl přes 3,5 rohů! Giulesti mají zdatného útočníka. Bălan vstřelil 4 góly v posledních 4 zápasech v 1. lize! || V National Arena zvítězil tým Mihaie Iosifa 1:0 po šťastném gólu Bălana. Giuleşti v tomto zápase těžila z 5 rohových kopů a má útočně orientovanou hru, která produkuje rohové kopy. Proto můj tip na tuto hru zní: Přes 3,5 zatáček Rapid. Betano nabízí na tuto volbu dobrý kurz: 1,53

Rapid - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Mihai Iosif a trecut de un hop important! Finalul turului se putea termina rău pentru antrenorul Rapidului, dar victoria în extremis din fața Cliceniului a oprit o serie negativă de 3 meciuri fără succes. Giuleștenii sunt pe locul 5 la finalul turului,  mai sus decât visau fanii pentru această revenire în Liga 1. Rapidul lui Iosif a avut perioade excelente, dar și câteva meciuri slabe. Cu toate acestea, o constanta s-a menținut: a avut peste 3.5 cornere în ultimele 10 meciuri! Giuleștenii au un atacant în formă. Bălan are 4 goluri în ultimele 4 meciuri din Liga 1!

Chindia - Rapid Cote la pariuri si ponturi pariuri

Rapid a revenit în Liga 1 după 6 ani cu o victorie împotriva Chindiei. Pe Arena Națională, echipa lui Mihai Iosif s-a impus cu 1-0 după un gol norocos al lui Bălan. Giuleștenii au beneficiat în acel meci de 5 cornere și au un joc orientat pe ofensivă care produce lovituri de colț. De aceea, pontul meu pentru această partidă este: Peste 3.5 cornere Rapid. Betano oferă o cotă bună pentru această alegere: 1.53.

Přátelé, nabízíme vám denní tipy a tikety, které mají cenné kurzy, pečlivě vybrané, od nejlepších legálních sázkových kanceláří v Česká republika. Před konečným rozhodnutím o sázení nezapomeňte projít svým vlastním filtrem všechny návrhy, které najdete na našich stránkách.

 

Sportovní novinář a komentátor se zkušenostmi asi 20 let – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní De la inceput
Sázky:
7 / 1 /11
Výpočet:
- 573 Kč
ROI:
- 30,2 %
Sázky:
154 / 6 / 144
Počet : | || 756
-2 627 Kč
ROI:
- 8,6 %
Ion Alexandru
Sportovní novinář a komentátor s asi 20letou praxí – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní Od začátku
Sázení: 19
7 / 1 / 11 || | 826
Calcul:
ROJ: - 0,3 %
Sázení: 304
154 / 6 / 144 || | 849
Calcul
ROI: - 8,6 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 3,5 rychlých zatáček
Komentáře