Kolumbie - Brazílie: fotbalové předpovědi kvalifikace na mistrovství světa

Brazílie nemá v předkole žádného soupeře a je jediným týmem s nejvyšším skóre po devíti zápasech, které již odehrála.

Zapnuto V pondělí večer v 00:00 se Kolumbie a Brazílie střetnou v 5. kole kvalifikace na mistrovství světa v Kataru s Metropolitanem Robertem Melendezem.

Kolumbie: současná forma, poslední výsledky, statistiky

Dobrá morálka pro Kolumbii, zvláště poté, co v minulém etapě se jí podařilo vyváznout bez porážky ze zápasu, který měla proti uruguayské reprezentaci. Hrála venku a skončila 0:0 s Edinsonem Cavanim & Co. Kolumbie přitom přichází po pěti po sobě jdoucích etapách bez nezdaru v jihoamerickém předkole. Čtyři z těchto zápasů skončily remízou a další mu přinesl vítězství. V důsledku toho je 5. se 14 body a je jen dva body od posledního místa, které vede přímo na mistrovství světa.

  • Pravděpodobný tým: Ospina; Medina, Sanchez, Mina, Tesillo; Cuadrado, Barrios, Uribe, Diaz; Zapata, Falcao

Brazílie: aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

Už se může prohlásit za kvalifikovanou na Světový pohár, vzhledem k tomu, že je nesporným lídrem v kvalifikacích a má maximum bodů po devíti odehraných zápasech. Kromě vítězství v lize je Brazílie také týmem, který se nejlépe bránil. O útoku ani nemluvím, vzhledem k tomu, že skóroval jak na běžícím páse a mít sebelepší útok je tak trochu normální. Venezuela je poslední obětí Brazilců. Ten vedl o přestávce 1:0, ale vrátil se a vyhrál 3:1.

  • Pravděpodobný tým: Ederson; Emerson, Marquinhos, Thiago Silva, Sandro; Luiz, Fabinho, Paqueta; Raphinha, Barbosa, Neymar

Kolumbie – Brazílie: sázkové kurzy a předpovědi sázek

Hra hostitelů je nadějná, ale nemyslím si, že dokážu držet krok s Brazílií. Potkávám však lídra přípravných zápasů a jeden z nejlepších týmů na světě. Na druhou stranu bych uvažoval o gólu z Kolumbie i Brazílie, protože jsou týmy, které staví ofenzívu na první místo.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
48 / 6 / 27
Výpočet:
+ 80 Kč
ROI:
1,0 %
Sázky:
2457 / 50 / 1530
Výpočet:
- 11 961 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 81
48 / 6 / 27 || | 812
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4049
2457 / 50 / 1530 || | 835
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Více než 1,5 gólu
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt