Chorvatsko - Rusko: Sázka na předkolo mistrovství světa

The Legalbet Expert, Maraz, doporučuje zápas z přípravných zápasů mistrovství světa, s kurzem 1,78

Kvalifikační derby skupiny H o kvalifikaci na mistrovství světa se bude hrát ve Splitu, Chorvatsku a Rusku v neděli 14. listopadu od 16:00

Chorvatsko: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Chorvatsko je druhé ve skupině s 20 body a v předchozím zápase porazil Maltu 7:1!

Chorvatský národní tým nemá ve skupině Matea Kovačiče a Josipa Brekala, nedostupní.

CHORVATSKO (4 -3- 3): Livakovič - Juranovič, Vida, Lovren, Sosa - Modrič, Brožovič, Vlašič - Majer, Kramarič, Perišič. Výběr: Zlatko Dalič.-0 s Kyprem - Zobnin, Glebov, Golovin - Miranchuk, Smolov, Ionov. Trenér: Valeri Karpin.přímá kvalifikace, z prvního místa a který bude zařazen na druhé místo Ve 4 oficiálních sporech bylo 3x zaznamenáno stejné skóre 0:0, poslední zápas ze září z Moskvy . Místo toho se v zápase mistrovství světa v roce 2018 prosadilo Chorvatsko v tiebreaku poté, co byl stav na konci základní hrací doby 1:1. Domácí mají první šanci a mnohem vyrovnanější tým, ale Rusové jsou schopni nabídnout jako obvykle odpověď na míru, úspěšní v obou poločasech.

Rusia : forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Rusia ocupa prima poziţie în clasament, cu 22 de puncte şi vine de asemenea după un succes categoric, 6-0 cu Cipru.

Oaspeţii nu au probleme de lot în perspective meciului de duminică seara.

RUSIA (4-3-3): Safonov - Karavayev, Chistyakov, Osipenko, Terekhov - Zobnin, Glebov, Golovin - Miranchuk, Smolov, Ionov. Selecţioner: Valeri Karpin.

Croaţia  - Rusia : Cote la pariuri şi pronostic

Grupa H e dominată de cele două echipe care se vor confrunta mâine la Split, rămâne de văzut care va obţine calificarea directă, de pe primul loc şi care se va clasa pe locul secund.În cele 4 dispute oficiale s-a consemnat de 3 ori acelaşi scor, 0-0, ultimul meci fiind cel din septembrie, de la Moscova. În schimb, într-o partidă de la Cupa Mondială din 2018, s-a impus Croaţia la loviturile de departajare, după ce la finalul timpului regulamentar de joc scorul era 1-1. Gazdele au prima şansă şi o echipă mult mai echilibrată, însă ruşii sunt capabili să ofere ca de obicei o replică pe măsură.Chiar dacă nu s-au înscris goluri în meciurile lor, după cum am menţionat, consider că sunt şanse pentru un meci cu reuşite în ambele reprize.

 

Jsem sportovní novinář od roku 2000, pracoval jsem pro několik místních televizních stanic a nyní jsem nadšený pro online média.

30 dní De la inceput
Sázky:
26 /0 / 27
Výpočet:
- 500 Kč
ROI:
- 9,4 %
Sázky: || | 745
650 / 6 / 608
Výpočet:
- 4 648 Kč
ROI:
- 3,7 %
Maraz

Jsem sportovní novinář od roku 2000, pracoval jsem pro několik místních televizních stanic a nyní mě online média.

30 dní Od začátku
Sázení: 53
26 /0 / 27
Výpočet: | || 827
ROI: - 0,1 %
Sázení: 1267
650 / 6 / 608 || | 848
Calcul
ROI: - 3,7 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Označení v obou polovinách
Komentáře