CS Baia Mare - Univerzita Craiova: tip z Rumunského poháru

Expert na právní sázky Silviu Tudor Samuilă vám doporučuje zápas z Rumunského poháru.

Zápas CS Baia Mare - Universitatea Craiova se hraje dnes v 18:00 na stadionu Viorel Mateianu (Baia Mare).

Při vší úctě k Baia Mare, ale dnešní zápas nezávisí na Maramureș. Tým 3. ligy vítá univerzitu pronajatým nočním zařízením a polem poškozeným kamiony, které toto zařízení převážely. Kromě rozdílu v hodnotě je velkým problémem týmu Maramures nedostatek diváků, kteří mohli dnešní zápas proměnit v nezapomenutelnou událost Laurențiu Reghecampf dokázal přeměnit univerzitu v tým, který nedostává gól, což je nesmírně důležité , protože vepředu vždy existovala řešení pro Olteňany, ať už byl ve funkci Koljič, Ivan nebo Markovič. Pět zápasů v tomto intervalu (1-0 s CFR, 5-0 s Dinamem, 2-0 s U Craiova, 5-0 s Clinceni a 1-0 s Chindií) nám ukázalo, že tým z Oltenia nabízí mnohem více možností. na začátku sezóny a že se akvizice začínají integrovat, ať už mluvíme o Cretu, Houri nebo Roguljic, podle představ fanoušků. S Řekem Ouzunidisem se ztratila identita týmu, který dostal přednost před fotbalovou verzí. Craiova nyní útočí, tlačí, vytváří příležitosti a útočníci skórují! souboje na jednoho na těžkém hřišti. Nechápu, jak si Baia Mare poradí s Oltenians, zvlášť bez veřejnosti a jdu si pro vítězství s minimálně dvěma góly pro Univerzitu, na kterou nám Public Win nabízí kurz 1,97! || |

Craiova este cea mai în formă echipă a Ligii 1. În ultima lună, Laurențiu Reghecampf a reușit să transforme Universitatea într-o formație care nu primește gol, lucru extrem de important, pentru că în față au existat mereu soluții pentru olteni, fie ca a fost titularizat Koljic, fie Ivan sau Markovic. Cele cinci partide din acest interval (1-0 cu CFR, 5-0 cu Dinamo, 2-0 cu U Craiova, 5-0 cu Clinceni și 1-0 cu Chindia) ne-au arătat că lotul oltenilor oferă mult mai multe variante ca la startul sezonului și că achizițiile încep să se integreze, fie că discutăm de Cretu, Houri ori Roguljic.

Ce mi se pare mai important însă este faptul că Univeristatea a început să aibă din nou un stil de joc pe placul fanilor. Cu grecul Ouzunidis se pierduse identitatea echipei, fiind preferată varianta fotbalului la ciupeală. Acum Craiova atacă, face presing sus, își creează ocazii iar atacanții marchează!

CS Baia Mare – Universitatea Craiova

Mă aștept ca Reghecampf să își adapteze primul unsprezece la starea gazonului de la Baia Mare și să vedem o formulă mai robustă, cu fotbaliști capabili să ducă dueluri unu-la-unu pe un teren greu. Nu văd cum va putea Baia Mare să le facă față oltenilor, mai ales fără public și merg pe o victorie la cel puțin două goluri direrență pentru Universitatea pentru care Public Win ne oferă o cotă de 1.97!

 

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázky:
8 /0 / 3
Výpočet:
+ 505 Kč
ROI:
45,9 %
Sázky:
117 /0 / 105
Výpočet:
- 732 Kč
ROI: || | 720 == = - 3,3 %
-3.3 %
Tudor Silviu Samuila

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázení: 11
8 /0 / 3
Výpočet: | || 786
ROI: + 0,5 %
Sázení: 223
117 /0 / 105
Výpočet || | 809
ROI: - 3,3 %
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Získejte denní výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od Odborníci a tipéři Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt