Detroit Pistons – Chicago Bulls: Tipy NBA

Expert na Legalbet, Paul, doporučí předpověď pro zápas Detroit Pistons - Chicago Bulls, z NBA. == № 6

Miercuri noaptea, de la ora 02:00, in “Little Caesars Arena”, avem meciul Detroit Pistons - Chicago Bulls, din NBA.

Detroit Pistons - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Detroit Pistons měl první volbu v draftu z tohoto roku a vybral si Cunningham. Cade však nebude k dispozici pro první zápas sezóny a zdá se, že Detroit ho nenutí, což znamená, že nováček ještě pár zápasů vynechá. Pistons však v této sezóně nemají žádný cíl. Bey je částečně trénovaný a měl by být schopen čelit vám Bulls. On a Grant jsou vyhlášeni nejlepšími střelci týmu Pistons. Detroit měl v předsezóně bilanci 2W - 2L. Bulls vzali DeRozana, Lonza Balla a Carusa a to vedlo k vytvoření impozantního týmu. Nezapomeňme, že Vucevic a LaVine už tu byli. S touto vysokou dávkou sebevědomí získali Bulls v této sezóně také čtyři výhry. V posledním úspěchu, 118-105 s Memphis Grizzlies, LaVine dal 31 bodů a Nikola pomohl 23 body, 11/14 z akce.

Chicago Bulls - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Chicago Bulls este una dintre echipele de urmarit in acest sezon. Bulls i-au luat pe DeRozan, Lonzo Ball si Caruso, iar asta a dus la formarea unei echipe redutabile. Sa nu uitam ca aici erau deja Vucevic si LaVine. Cu aceasta doza mare de incredere, Bulls au castigat tot in presezon, patru victorii. In ultimul succes, 118-105 cu Memphis Grizzlies, LaVine a pus 31 de puncte, iar Nikola a ajutat cu 23 de puncte, 11/14 din actiune.

Detroit Pistons - tipy na sázení Chicago Bulls

Mezi fanoušky Chicaga je to obrovský humbuk. A tým se zdá být odhodlaný nejen dostat se do play off, ale udělat si krásnou postavu. Jasně, základní sezóna teprve začíná, ale potenciál existuje. Bez Cunninghana a Bey se sotva zotavili, i když ne po vážném zranění, měli by být Pistons jistou obětí v úvodní hře. 1000 Kč

 

Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní | || 702 De la inceput
Sázky:
55 / 3 / 38
Výpočet:
- 359 Kč
ROI:
- 3,7 %
Sázky:
1121 / 38 / 816
Calcul:
- 1 267 Kč
ROI:
- 0,6 %
Pavel

Zkušený sázkař se specializací na sporty jako tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 101
55 / 3 / 38 || | 816
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 1984
1121 / 38 / 816 || | 839
Calcul
ROI: - 0,6 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Chicago Bulls vyhráli
Komentáře