Dortmund — Koln: ponturi Bundesliga

Expert na Legalbet, Paul, doporučí tip na zápas Bundesligy Borussia Dortmund – Kolín nad Rýnem. 582

Sambata, de la ora 16:30, pe “Signal Iduna Park”, avem meciul Dortmund - Koln, in etapa a 10-a din Bundesliga.

Dortmund - aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

Borussia měla úspěšný týden s vítězstvími v Bielefeldu , v šampionátu, skóre 3-1, a proti těm z Ingolstadtu, 2-0, v poháru. A to v podmínkách, ve kterých má Rose stále problémy se šarží. Haaland, Reyna, Morey, Schulz a Guerreiro proti Kolínu nemohou nastoupit. A Dortmund má v CL také důležitou schůzku s Ajaxem, takže je možné, že někteří hráči budou ušetřeni. Dahoud a Moukoko si nejsou jisti. V šampionátu je Borussia na druhém místě s 21 body nasbíranými v 9 kolech, brankový rozdíl 25-15. Dortmund má nejslabší obranu v top 7. == Kolín nad Rýnem - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Echipa probabila: Kobel - Akanji, Hummels, Can - Meunier, Bellingham, Witsel, Hazard - Brandt, Reus (c) - Malen

Koln - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Kolín nad Rýnem doma remizoval v posledním kole šampionátu 2:2 s Leverkusenem . Bayer vedl 2:0 a z protiútoku měl mnoho příležitostí ke zvýšení rozdílu. V poháru porazil Kolín nad Rýnem venku Stuttgart 2:0. Modeste, nastoupený po přestávce, zvládl „double“. Steffen Baumgart využil v pohárovém utkání nemálo rezerv. Co se týče šampionátu, Kolín nad Rýnem je na 8. místě se 13 body nasbíranými v 9 kolech, rozdíl branek 15-16. "Tapii" skórovali v 10 z 11 zápasů této sezóny v této kategorii. Skromný

Echipa probabila: T. Horn - Schmitz, Kilian, Czichos, Hector (c) - Ljubicic - Özcan, Duda, Kainz - Uth, Modeste

Dortmund - Kolín nad Rýnem: Sázkové kurzy a tipy na sázky

Jediný zápas, ve kterém Kolín nad Rýnem nedokázal skórovat, byl v Hoffenheimu, porážka 5:0. Mezi Dortmundem a Kolínem nad Rýnem se hraje pět zápasů "GG" v řadě a dobrá série ofenzivních hostů nás nabádá, abychom této předpovědi věřili. Borussii navíc chybí důležití hráči a na úterní duel CL se musí připravit i Dortmund.

 

Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní | || 669 De la inceput
Sázky:
60 / 4 / 39
Výpočet:
- 189 Kč
ROI:
- 1,8 %
Sázky:
1121 / 38 / 816
Calcul:
- 1 267 Kč
ROI:
- 0,6 %
Pavel

Zkušený sázkař se specializací na sporty jako tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 103
60 / 4 / 39 || | 783
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 1983
1121 / 38 / 816 || | 806
Calcul
ROI: - 0,6 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Skóre obou
Komentáře