Düsseldorf - Eisbaren Berlín: hokejové tipy DEL

Celkový výkon v živých zápasech, kde v předchozích pěti zápasech padlo 40 gólů, Düsseldorf vede celkově 3:2.

V PSD Bank Dome v Dusselfordu, DEG se utká s Eisbaren Berlin v pátek večer ve 20:30 ve 40. etapě německého šampionátu.

Dusselforf: aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

Düsseldorf je zcela mimo formu, podařilo se ročník začíná porážkou na cizí půdě, jako tomu bylo ke konci roku předchozího. Porazil ho 3:1 SChwenninger po konfrontaci, ve které se začínalo od 0:2 již po prvních 20 minutách. Byla to šestá porážka v řadě na šampionátu, ale to jí nepřišlo o místo v play off. Je na 10. místě s 1,37 body na zápas a celkem 48 body týmů, které drží vlajku vysoko, pokud jde o show. Eisbaren Berlín je také tým s nejvíce vstřelenými brankami během 34 odehraných zápasů. Má na kontě 120 úspěchů, Marcel Noebels a Matt White jsou nejlepšími hráči ofenzivního oddělení. V prvním zápase roku 2022 byli tito dva na hřišti, ale nepřispěli k gólům svého týmu při vítězství 3:1, které Eisbaren zvládl doma s Augsburg Panthers.

Eisbaren Berlin: forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Este liderul Germaniei si una dintre echipele care tin steagul sus cand vine vorba despre spectacol. Eisbaren Berlin este si echipa cu cele mai multe goluri inscrise in decursul celor 34 de meciuri pe care le-a jucat. 120 de reusite are, Marcel Noebels si Matt White fiind cei mai buni jucatori din compartimentul ofensiv. In primul meci din 2022 cei doi au fost in teren, insa nu au contribuit la golurile echipei lor in victoria cu 3-1 pe care Eisbaren a reusit-o acasa, cu Augsburg Panthers.

Dusseldorf - Eisbaren Berlín : sázkové kurzy a předpovědi sázek i

Skutečnost, že Düsseldorf dostává góly velmi snadno, mě nutí očekávat nový zápas s mnoha góly. Eisbaren Berlín není tým, který by vám odpustil a bylo to vidět v prosincovém zápase, kdy padlo 13 branek. ve skutečnosti bylo ve čtyřech z posledních pěti přímých zápasů vstřeleno více než 5,5 gólu.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
49 / 6 / 28
Výpočet:
+ 18 Kč
ROI:
0,2 %
Sázky:
2460 / 51 / 1532
Výpočet:
- 11 998 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 83
49 / 6 / 28 || | 820
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4051
2460 / 51 / 1532 || | 843
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 5,5 gólů
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt