Egor Gerasimov - Aslan Karatsev: předpovědi Tenis ATP Moskva

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Gerasimov vs. Karatsev. , tvrdý vnitřní). Jedna z

Joi la pranz, 21/10/2021, nu mai devreme de ora 16:00, Egor Gerasimov si Aslan Karatsev vor juca in faza optimilor de finala a turneului ATP World Tour de la Moscova (Rusia, hard indoor). Una dintre online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva hráče : 3,05 @ Egor Gerasimov vs. 1,38 @ Aslan Karatsev!

EGOR GERASIMOV (# 109 ATP)

Brzy vám bude dvacet devět let a narodíte se a žije v Minsku (Bělorusko), je pravorukým hráčem, který provádí klopu oběma rukama, měří kolem 1,96 m a ve svém rekordu nemá žádný titul na úrovni ATP World Tour; Už jsou to dvě sezóny, co poslední ATP Challenger Tour vyhrál tento rychlý hráč, který preferuje rychlé povrchy, kde může ocenit především svou perkusní službu. Karatsev

  • VICTORII Gerasimov vs. Karatsev: 6-7 7-6 6-3 (Astana challenger, 2013, tvrdý venkovní), 6 -1 6-3 (Tashkent challenger, 2015, tvrdý outdoor)

ASLAN KARATSEV (# 22 ATP)

Je mu dvacet osm let, část stejné generace s výše uvedeným sovětským kolegou, narodil se ve Vladikavkazu (Rusko), ale má bydliště přímo zde v Moskvě (Rusko), je také pravák a provádí bekhend oběma rukama, měří kolem 1,85 m a má nejlepší sezóna kariéry – nejpozoruhodnější výsledky: první titul na okruhu ATP World Tour v kariéře získal na venkovním harddisku v Dubaji, respektive grandslamový semifinalista na asfaltu na Australian Open. ||

  • VÍTĚZSTVÍ Karatsev vs. Gerasimov: 6-4 6-2 (East Coast Pro Series, 2020, jistě), 6-0 6-1 6-0 (Australian Open, 2021, tvrdý venkovní provoz), 6-4 6-4 (Dubaj, 2021, tvrdý venkovní provoz) )

Egor Gerasimov - Aslan Karatsev: Sázkové kurzy a sázkové předpovědi || přidaná hodnota a zkušenost a celé publikum v moskevské hale z jeho strany, ale také proto, že na takovém povrchu se mu také dobře nehraje pomalý ani příliš rychlý (Aslan Karatsev nezaujme bombovým podáním ani prudkými údery, ale umí rychle vzít míč, hrát dlouho, výborně se pohybuje na hřišti a dokáže vést a vyhrávat výměny prodloužený). Na únavu si mohl stěžovat i Egor Gerasimov, vzhledem k tomu, že na ATP Moskva odehrál již tři zápasy počínaje kvalifikací; pokud první vyhrál snadno s Indem Ramkumarem Ramanathanem (6-3 6-4), pro Bělorusa následoval oscilující vývoj, zápasy na tři sety s barevným Švédem Eliasem Ymerem (6-4 1-6 6-2) a se Srbem Miomirem Kecmanovičem (6-3 1-6 6-4) v úvodním kole na hlavní desce.

Mizez pe o partida controlata si castigata cel mai probabil in minim de seturi de favoritul gazdelor, nu doar pentru ca are plusul de valoare si de experienta si tot publicul din sala moscovita de partea lui, ci si pentru ca se descurca bine pe o astfel de suprafata nici prea lenta, nici prea rapida (Aslan Karatsev nu impresioneaza printr-un serviciu-bomba sau lovituri violente, dar e capabil sa ia mingea repede, sa joace lung, se deplaseaza excelent in teren si e capabil duca si sa castige schimburile care se prelungesc). Egor Gerasimov ar putea acuza si ceva oboseala, avand in vedere ca a disputat deja trei meciuri la ATP Moscova, pornind din calificari; daca pe primul l-a castigat usor cu indianul Ramkumar Ramanathan (6-3 6-4), pentru bielorus au urmat evolutii oscilante, partide de trei seturi cu suedezul de culoare Elias Ymer (6-4 1-6 6-2) si cu sarbul Miomir Kecmanovic (6-3 1-6 6-4) in runda inaugurala de pe tabloul principal.

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
19 /0 / 6
Výpočet:
+ 686 Kč
ROI:
27,4 % || | 756
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 25
19 /0 / 6
Výpočet: | || 840
ROI: + 0,3 %
Sázení: 1098
597 / 54 / 447 || | 861
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
(AH) -2,5 hry @ Aslan Karatsev
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt