EHC Mnichov - Mannheim: DEL hokejové tipy

Mnichov je přístupný tým ze všech hledisek, dvě třetiny jeho zápasů skončily minimálně šesti registrovanými zápasy.

Vineri, derby-ul dintre Munchen si Mannheim se disputa de la ora 21:30, in runda cu numarul 17 a campionatului Germaniei de hochei pe gheata. Partida face parte din cadrul Diviziei Sud, iar conform cotelor listate de  bookmakery je jednou z nejvyrovnanějších.

EHC Mnichov: aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

Oblíbené tituly se také mění a jeden z nich se uskutečnilo v předchozím kole. Před pár dny prohrál v prodloužení zápasu s Augsburgem Panthers poté, co byl stav na konci tří poločasů nerozhodný 1:1. V páté minutě prodloužení inkasoval gól a dosáhl na šest porážek v sezoně. Při této příležitosti se propadl na třetí místo s 28 body, remizoval s týmem na druhém místě Ingolstadtu, ale také o jeden zápas navíc. Zajímavé, ale čtyři z těchto porážek byly lepší na Olympia Eishalle Games, kde je EHC domácím týmem, a po tom, co se stalo v předchozích dvou konfrontacích, ukázala, proč je favoritkou na titul. Mannheim vyhrál 4-1 na Straubingu a 4-0 na Schwenninger, čímž si upevnil své vedení na jihu. S 33 body se dívá do nejvyššího žebříčku a chrání ho pětibodový náskok, který má před soupeřem této konfrontace a Ingolstadtem. Navíc je to tým, který se nejlépe brání, s 27 inkasovanými góly, z nichž 10 chybí.

Mannheim: forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Merge din ce in ce mai bine, iar dupa ceea ce s-a intamplat in precedentele doua infruntari a aratat de ce este favorita la titlu. Mannheim a castigat cu 4-1 in compania lui Straubing si 4-0 in confruntarea cu Schwenninger, rezultate care i-au consolidat statutul de lider pe care il are in Sud. Cu 33 de puncte priveste clasamentul din varf si sta la adapostul a cinci lungimi avans pe care le are in fata adversarei acestei confruntari si a lui Ingolstadt. Mai mult, este echipa care se apara cel mai bine, cu 27 de goluri incasate, 10 dintre ele venite in deplasare.

EHC Mnichov - Mannheim: sázkové kurzy a předpovědi sázek

Sázky jsou extrémně vysoké vysoko, ale zároveň jsou to dva nejlepší týmy na jihu a to by nás mělo přimět k zamyšlení. Ve dvou zápasech, ve kterých se potkali, byla chuť se předvést, ale Mannheim se prosadil na obou stranách. 3-2 a 6-3 jsou výsledky, které mu přinesly body tolik potřebné k usazení na první pozici. Také jak neodmítnout hru a dobře vím, co znamená útočná hra, a odtud až pět vstřelených branek v zápase musí být malý krůček.

 

Zapálený fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné evropské, jihoamerické a severoamerické ligy. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
50 / 6 / 32
Výpočet:
- 332 Kč
ROI:
- 3,8 %
Sázky:
2462 / 52 / || | 690 1537
Výpočet:
- 12 368 Kč
ROI:
- 3,1 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 88
50 / 6 / 32 || | 766
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4051
2462 / 52 / 1537 || | 789
Calcul
ROI: - 3,1 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 4,5 gólu
Komentáře