EHC Red Bull Munich - Schwenninger Wild Wings: LED hokejové tipy

Ve třech přímých zápasech, které Mnichov v této sezóně vyhrál proti Schwenningeru, bylo vstřeleno 22 gólů.

Campionatul Germaniei de hochei pe gheata ne propune marti, de la ora 20:30, duelul dintre Munchen si Schwenninger din cadrul rundei cu numarul 27.

Mnichov: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Je to jeden z nejlépe viděných týmů v Německu hokej. Mnichov přichází po neúspěchu v derby s Mannheimem, ale není to poprvé, co se stane, že se této formaci poddá. Právě neúspěch ukončil sérii tří po sobě jdoucích vítězství a zvýšil rozdíl mezi nimi v pořadí Jihu. Obsazuje druhé místo se 43 body a jak ukazuje hierarchie v této divizi, bojuje se o druhé místo, protože mezi ním a prvním nasazeným je již 15bodový rozdíl.

Schwenningerová: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Pokud byla v předchozích sezónách považována za jednu z favoritů na posledních pozicích, Schwenningerová imponuje a bojuje o postup do play-off na jihu. Už je na 4. místě a zůstává tam, ať se v mnichovském zápase stane cokoliv. Má čtyři body před Straubingem a o zápas méně, ale také devět délek pod Ingolstadtem. Jeho hra je však jednoznačně na vzestupu a vše vyvrcholilo vítězstvím v předchozím kole, které bylo čtvrté v řadě. Na hřišti Augsburg Panthers udělal senzaci, a to po druhém poločase, ve kterém čtyřikrát skóroval a prakticky rozhodl o osudu zápasu

Munchen – Schwenninger: cote la pariuri si predictii pariuri

Statutul de favorita pe care Munchen il primeste prin prisma ofertei afisate de catre agentiile de pariuri online je zasloužená. Ve skutečnosti se v této sezóně utkali již třikrát a Mnichov pokaždé vyhrál v základní hrací době, a to navíc velkolepým způsobem. Pokaždé padlo minimálně pět gólů a přesně to očekávám, že se v úterním zápase stane, vzhledem k formě hostů a jejich touze upevnit si místo v play-off, ve kterém už jsou.

 

Zapálený fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné evropské, jihoamerické a severoamerické ligy. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
50 / 6 / 32
Výpočet:
- 332 Kč
ROI:
- 3,8 %
Sázky:
2462 / 52 / || | 690 1537
Výpočet:
- 12 368 Kč
ROI:
- 3,1 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 88
50 / 6 / 32 || | 766
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4051
2462 / 52 / 1537 || | 789
Calcul
ROI: - 3,1 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 5,5 gólu
Komentáře